Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ha anyu fèlvèr èn mi vagyok ?

Ha anyu fèlvèr èn mi vagyok ?

Figyelt kérdés

2021. nov. 14. 21:36
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
66%
Negyedvér vazy háromnegyedvér. Attól függ honnan nézed.
2021. nov. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy?Nem az etnikai hová tartozás mondja meg ki vagy.Csaló lusta gazember van mindegyik fajta emberi tipusban

Utálom svábként mikor lenéznek valakit pusztán mert roma.

Nekem pl.volt roma szomszédom tiszta pedáns dolgos emberek voltak.Gyönyörűen nevelték3gyereküket

Mindegyik közép iskolát végzett.A férjem barátja buszsoför volt.Szintén dolgos tíszta tisztességes ember.

2 gyerekkel

Magyar nemzetiségű feleséggel.

2021. nov. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
71%

22 Wir sprechen alles außer Hochdeutsch. 🤣


*középiskola

*magyar (mint melléknév)

2021. nov. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
77%
Na lásd ilyen példás emberek is léteznek akik valószínű nem romák.csak okoskodó tuskok
2021. nov. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

"Unokatesóm" is 3/4vér, úgy lett örökbefogadva szoc.otthonból, de ő inkább amolyan "szőke cigány" típus. A vérszerinti apja sötétebbik fajta, a vérszerinti anyja fehér, de ő tuti félvér. A lány meg kis vöröskés, fehérbőrű, szeplős, ha nagyon megnézed akkor látsz pár cigányos vonást, de átlag fehér ember. Amúgy a családunkban jó nevelést kapott, szakmája van dolgozik. De az eredeti családja az putris, 8-an tesók, ebből anno 5-t adtak intézetbe.

Szóval kérdező, legyél negyed vagy 3/4ed vér, az légy aki akarsz lenni, ne ez határozza meg az életed.

2021. nov. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Az vagy amit látsz, amikor a tükörbe nézel és aminek te érzed magad. Ha szigorúan nézzük akkor ha anyud félvér és apud magyar akkor te is az vagy. Nekem a nagymamám volt sokak szerint cigány anyai ágon, apám szőke, magas északi típus és én is ilyen klónszerűen az lettem. A tesóm apja világosabb bőrű, de talán félcigány, mert a tesóm kinézetre is ezt örökölte, sötétbőrű, mediterrán típus. Néha csak nézünk egymásra és nem tudjuk eldönteni melyikünknek voltak nagyobb nehézségei gyerekként ezzel a bőrszín dologgal beilleszkedni, mert a személyiségünk pl nagyon hasonlít, de ellenkezően nézünk ki. Így akit őt szeretik engem néznek le, akik meg engem szeretnek őt.
2021. nov. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Utóbbinak van igaza. Az elnevezésben valójában helytelen a félvér kifejezés első ágon, igazából kettő egyben. 100% + 100%. Félvér nemző után még az első ág is annak minősül, nem nevezünk negyedvért. Ilyen esetben a kreol vagy összetett vér erősebb a fehérnél. Mivel a fehér ugyanaz, azt k.b. kiüti magából még elsőre. Bár második ágon például félvér apától fiúra öröklődik jobban a kreol vér, aztán harmadik ágra nagyjából már mégis megszűnik a kreol vonal. Általában akkor jön vissza és látványossá is válok, ha később lány leszármazott újra kreollal alapít családot. Sokszor előfordul, hogy dédunoka vagy ükunoka rejtélyesen kreol vagy akár fekete bőrű lesz. Ezért.


Félcigány apa után én is félcigány vagyok, de rajtam már - fickóként is - kevésbé látszik. Igazából a mi családunkban szláv vonal is keveredett, a személyiségemben abszolút a szláv keveredés ismerhető fel.


35/F

nov. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Bár nem teljesen releváns fantáziavilággal előhozakodni, de jól példázzák ezt a Dragon Ball Z és az InuYasha animék. A DBZ-ben félvér fiúk sokkal fialabbként túlszárnyalják apjukat a dupla vér miatt és első fiú több erőre is képes szert tenni; az InuYashá-ban félvér fiú legyőzi tisztavérű bátyját; az InuYasha után játszódó YashaHimé-ben féldémon InuYasha lánya szintén féldémon. Bár a YashaHimé-ben első ágú féldémon lányoknál is kiveszett a férfi-démonok jellegzetes füle, ez pedig létező genetikából megmagyarázható a fiús öröklődéssel.


#Anime

#Dragon Ball

#InuYasha

nov. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Az lègy aki vagy,erezd jòl magad es ha elhajozol hosszù vizeken, nèhàny kikötő,mèg ùtba ejthető,de ùgyis visszaèrkezel.
márc. 9. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!