Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miért beszélnek így rólam a...

Miért beszélnek így rólam a mamáék?

Figyelt kérdés
Anyai nagymamáéknál nőttem fel, anyukámmal itt lakunk apámat nem ismertem soha. Látás hallás sérülten születtem mínusz-19es lencsét viselek. Emelett szív beteg vagyok magas vernyomas 22 éves vagyok rokkant nyugdíjas mellete dolgozok 5 orasba . Jövedelmem havi 175 ezer Ft adok a háztartásba havi 85 ezret . Amibe tudok segítek, házi munka, tuzelek (kazán van a pincébe és gáz cirkó de a vegyessel szoktunk általában) a problémám úgy beszélnek rólam a rokonok mondtak a mamám papam mondjak beszelik hogy én nem adok a rezsibe nem veszik el tőlem még mint aki maga tehetetlen minden suketnek elhordanak, akkor ha 5 óra után érek haza kiabálnak hogy hol voltam hiva megyek ha nem jelentem be hogy hova megyek ki orditanak ugytettek elvitetnek, pedig nem vagyok gyámság alatt sem
2021. dec. 10. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Voltmár? Akkor mit javasoltak itt? Azt megfogadtad és nem használt? Ezt írd le, hogy ugyanazokat a köröket ne fussák a válaszolók, írjanak új megoldási sémákat.
2021. dec. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Volt már. Kezdjük elölről?
2021. dec. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg volt, vki linkelje már be nekem. Mert ha nem kamukérdés, akkor nagyon durva, h milyen rokonai vannak.
2021. dec. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg volt már. De már többször is.
2021. dec. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
Emberek!És ha volt már, akkor mi van? Ez az oldal alapvetően sajnos - akarod, vagy sem - olyan, hogy nem tudod bizonyíthatóan, egyértelműen kilistáztatni X.Y. felhasználó összes kérdését. Nyilván az válaszolgat itt - magamat is beleértve - aki épp ráér.
2021. dec. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Oke leirtunk a multkor minden lehetosèget.
2021. dec. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#5, válaszolj hát neki, mi már kimaxoltuk a lehetőségeket
2021. dec. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt már, de tuti lesz is még, annyi történetet talált már ki hogy maga se tudja eldönteni melyiket hányszor tette ki.
2021. dec. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!