Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Normális a pucérkodás?

Normális a pucérkodás?

Figyelt kérdés
Van egy jó barátnőm, akivel együtt dolgozom.A szüleivel él, akik már nyugdíjasok.Mikor megyek hozzájuk munka ügyben, mindig tök nagy kalamajka nekik, mert fel kell kapniuk magukra valamit, egy köpenyt mondjuk, mert amúgy mindig pocérkodnak otthon.Véleményetek?
2010. szept. 15. 18:59
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
79%
vagy ezt "ezt a csokidrazsét megehetem?"
2010. szept. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
100%

"buszon-villamoson-vonaton leülsz?

akkor csak az a baj, hogy tudod?"


Melyik járaton utaznak meztelenül az utasok?

2010. szept. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
69%

"Melyik járaton utaznak meztelenül az utasok?"


szerintem ők fürödnek naponta. (tegyük fel)

a hajlélktalanok nem.

a ruha nem állítja meg az anyagcsere végtermékeket, csak lassítja.

tévedsz, ha azt hiszed, hogy a tömegközlekedésen rendszeresen takarítják az üléseket...


lekottázzam, vagy ennyiből érted, mire gondolok?

2010. szept. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom mi a gusztustalan vagy a perverz abban,hogy valaki a saját otthonában meztelenül mászkál.Ha jön valaki akkor öltözzön fel és kész.Én és a párom is spec képtelenek vagyunk arra hogy mindig ruhában aludjunk.
2010. szept. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%
elmondanám, hogy az én volt barátomnak meg az anyja mászkált félmeztelen a barátom (aki elmúlt 30 éves) és tesója előtt,ja amikor én is ott voltam
2010. szept. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
85%

alsónemű minimum elvárható, már csak a baktériumok miatt is

a nőknek van hüvelyváladéka, és egy meztelen pasi után én sem ülnék le a székre (amikor képesek fürdés után is izzadtságszagúak lenni)

amit elmondanám, hogy gomba okoz

tehát maga az izzadtságszag a bőrön levő gombáknak köszönhető, ami persze ártalmatlan, lemosható

2010. szept. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
73%
Érdekes,hogy a helyzetbe senki sem gondol bele mélyebben. Szerintetek mennyire egészséges egy lány lelki fejlődésének,hogy nap mint nap az apja lógó micsodájával kell szembetalálnia magát? Már bocsánat a stílusért,de szebb szavakat hirtelen nem találtam erre. Nem érdekel,ha most ezért a szabad szellemű hippik lepontoznak,de ha ez annyira természetes,akkor miért nem járkálnak vajon az emberek az utcán is pucéran és miért csukja le a rendőrség a szatírokat?
2010. szept. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
72%
19:36! Ott a pont!
2010. szept. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%
Fuj basszus.Én még ha egyedül vagyok sem flangálok mesztelenül,mert marhára nem higénikus.Szóval ha meleg van is felveszek egy melltartót+bugyit.Ha jön valaki akkor gyorsan felkapok egy pólót,és egy nacit...ha váratlan vendég.Ha meg várok valakit,akkor rendesen felöltözök.Szerintem amúgy tökundorító,most komolyan le nem ülnék olyan székre,ahol sejtem,hogy fedetlen seggel csücsült valaki.Pfuj bazz...
2010. szept. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
13%

"Szerintetek mennyire egészséges egy lány lelki fejlődésének,hogy nap mint nap az apja lógó micsodájával kell szembetalálnia magát?"


teljesen indifferens

2010. szept. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!