Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Normális a pucérkodás?

Normális a pucérkodás?

Figyelt kérdés
Van egy jó barátnőm, akivel együtt dolgozom.A szüleivel él, akik már nyugdíjasok.Mikor megyek hozzájuk munka ügyben, mindig tök nagy kalamajka nekik, mert fel kell kapniuk magukra valamit, egy köpenyt mondjuk, mert amúgy mindig pocérkodnak otthon.Véleményetek?
2010. szept. 15. 18:59
1 2 3 4 5
 41/44 anonim válasza:
Hát én még a legnagyobb melegben is max rövidnadrág + atléta, nem hogy full meztelen. Egyrészt én magam sem szertek csupasz lenni, másrészt nem tudom hogy vennék a szüleim.
2010. nov. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális dolog otthon meztelenül lenni. Mi szinte mindig meztelenül vagyunk itthon.
2011. jan. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Otthon teljesen normális dolog a meztelenség , ha atöbbi családtag is ezt elfogadja. Wc-zés után meg lehet mosakodni, és a székre lehet ilyenkor külömbözö teritöket tenni és arra ülnek. Pl törölközött , jobb helyeken igy oldjákmeg, hogy a butor kárpitra üljenek .
2011. okt. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

jobb helyeken???

miféle jobb helyeken ülnek meztelen fenékkel kárpitra?

2011. okt. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!