Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Normális a pucérkodás?

Normális a pucérkodás?

Figyelt kérdés
Van egy jó barátnőm, akivel együtt dolgozom.A szüleivel él, akik már nyugdíjasok.Mikor megyek hozzájuk munka ügyben, mindig tök nagy kalamajka nekik, mert fel kell kapniuk magukra valamit, egy köpenyt mondjuk, mert amúgy mindig pocérkodnak otthon.Véleményetek?
2010. szept. 15. 18:59
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
81%
zárójelben jegyezném meg, hogy az idősek között nem divat ám a szőrtelenítés. hónalj, nemi szerv, csoki-raktár... pl leesik egy doboz gyufa és lehajol érte.
2010. szept. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig kapkodva öltözök ha meglepetés szerűen kopog valaki. Bár én inkább csak elfogadhatóbb ruhát veszek fel a koszos/szakadt helyett ha épp takarítottam vagy ilyenek. Esetleg melltartót mert azt kényelmetlen nekem othon is. De apám elött sose pucérkodnék, engem így neveltek.
2010. szept. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
9%

Azért megnézném azoknak a lakását, akik szerint otthon nem higiénikus leülni a székre. Vazz, ha tudod, hogy kosz van, akkor takaríts!

Meg fertőzések... ha valaki elkap egy fertőzést, menjen el orvoshoz és kezeltesse ki. Ne csak egy bucsit húzzon rá...


Szerintem ha valahol, hát az otthonában azt csinál az ember, amit akar. És olyan környezetet teremt, amilyet akar. Igény kellene a tisztaságra vagy nem hülyeségeket beszélni!

2010. szept. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
79%
Nekem furcsa, eddig nem láttam ilyen embereket.Amíg előtted nem pucérok azért addig ne foglalkozz ezzel.
2010. szept. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
86%

Na jó, tegyük fel, hogy valaki otthon teljesen pucér. Tegyük fel, hogy elmegy sz*rni. Persze kitörli utána rendesen. De még akkor sem tűnt el onnan minden sz*r!!! És utána sz*rmaradékos seggel leülni a székre nem higiénikus. Hacsak nem minden székről való felkelés után Domestos-szal áttörli a széket.

Nekem ne mondjátok már, hogy nincs semmi különbség a csupasz segg és a gatyás segg közt, mert megőrülök.

2010. szept. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
82%

"Azért megnézném azoknak a lakását, akik szerint otthon nem higiénikus leülni a székre. Vazz, ha tudod, hogy kosz van, akkor takaríts! "


Miért?

-Te olyan gyakran mosod a széket, mint a fehérneműdet?

-A te fehérneműdet többen is használjátok egyszerre? (hisz egy székre leül a postás, a házmester, a szomszéd, felugrik a cica stb stb)

-a lakásban keringő bacik (köhögések, tüsszentések, stb.) a fehérneműdre szállnak könnyebben (ami általában egy zárt szekrényben tartandó), vagy a szobában levő tárgyakra (pl szék)

2010. szept. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki hogy van vele, de ha én itthon a nagydolgomat végzem, utána mindig megmosom a fenekem, ennek ellenére nem érzem magam jól bugyi nélkül. Én sem szeretnék olyan székre ülni, ahol előttem csupasz seggel ült valaki, akkor sem, ha tudom, hogy nagyon tiszta ember.
2010. szept. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Van bidétek? Franc, hogy tud valaki olyanról beszélni, aminek a nevét nem is tudja leirni. Te hogy mosod ki a feneked nagydolog után? Nálunk volt mosdó a a régi lakásban a toaletten, de én nem értem fel ,olyan kicsi volt. Nagyon régen volt, hogy valaki is, sőt nem is én, hanem hároméves voltam, és a nagymamám mosta ki.Halak. Tisztaság igénye. Viszont minden összecigarettázott, ugyhogy mondja nekem valaki, hogy ez most itt korrekt...! Most komolyan, én nem fogom, hogy csinálod ,mondjuk tuti fiu vagy, ,mert én nem mosok feneket kakk után? Megtörlöm a megtörlendőt VC papirral, általában a háromrégetűt veszek, és ennél többet nem teszek. lehet ,hogy kipróbálom ma este.
2010. szept. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
nem biztos lány vagy. olvastam az hozzászólás végét. :D
2010. szept. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Nincs bidénk, ezért nem használtam ezt a kifejezést, de van zuhanyzónk, vízünk, meg tusfürdőnk.
2010. szept. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!