Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Családfa kutatók mit tennétek...

Családfa kutatók mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Dédanyám testvére elhunyt, és tudom rengeteg családi fotó volt nála a szüleikről, nagyszüleikről amiket még sosem láttam viszont nagyon szeretném ha nekem is meglennének. Mikor még élt telefonon beszélgettünk Ő mondta, hogy mennyire fogok örülni ha meglátom majd azokat mert tudja mennyire érdekel a családunk. Ő Pesten élt mi most egy kisvárosban Békésmegyében, életében nem tudta hozzám eljuttatni mert nem értett a scanneléshez, fotózáshoz stb. én pedig a munka, távolság miatt nem tudtam menni, amikor meg ott jártam még eszembe sem jutott a fotóalbumok nézegetése. A lánya azt mondta nincs neki ideje ilyen hülyeségekre, nem keresgél nekem semmit sem, minek az nekem még ő sem ismerte a dédszüleit mit akarok rajtuk nézni stb.... Nagyon ráfeszültem erre a dologra, tudom, hogy egy fiók mélyén lapul egy csomó fotó az őseimről ük, szép szüleimről, de kb.nem láthatom. Annyira rossz indulatú, valahol olyan mintha direkt nem akarnám meg mutatni, félek csak úgy kidobja és örökre elvész. Mit tennétek a helyemben?

2022. júl. 15. 08:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Az a baj a dédanyámnak egy húga volt az említett elhunyt dédnagynéném, neki meg csak ez a lánya akiről írtam. Ezen a vonalon nincsen több élő rokon, meg más leszármazottak sem akiknél lenne fotó.



Írtam egy sms-t, (telefont nem vette fel, kinyomta) hogy megvenném a fotókat, vissza hívott, hogy rendben van album áron odaadja, 2 album van Ő nem keresgéli a képeket ami nem kell dobjam ki belőle, de biztos benne van ami nekem kell. Köszönöm a válaszokat, nem értem ,hogy nem jutott eszembe a pénz dolog XDDD

Hálás vagyok mindenkinek!

2022. júl. 16. 19:20
 12/13 anonim ***** válasza:

Szívesen :D

Azert majd írd meg, hogy alakult!

1es voltam

2022. júl. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

De jó ötlet volt!


Jó hogy sikerül végül, még én is elszomorodtam miatta. Nekem is hasonló dolgot kell majd lehet kipróbálnom.Ugyanígy fényképek.

2022. júl. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!