Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogyan tudnék változtatni?

Hogyan tudnék változtatni?

Figyelt kérdés

Anyámmal egyfolytában veszekszünk mindenért. Tény, hogy engem nem érdekelnek az ő kiállításai stb.

Szemüvegembe új lencse kell mit anyám kifizetett. Erre hozzám vágja, hogy majd adjam oda neki a pénzt. Mindenért kéri, és még hozzám vág olyanokat, hogy örüljek annak, hogy ezt nem kérte meg azt nem. >< Még jó hogy kajámat nem kell kifizetnem... Másrészt a szobám túl pici, mindig össze kell húznom az ágyat hozzá. Akarnék a szobámba egy felújítást, és ha nem anyumék pénzéből akkor a sajátomból fogom. Amit tuti ezer, hogy ez az én pénzemből lesz. Ez nem is zavar, csak legyen már meg. :/ Több helyet szeretnék...

Visszatérve anyumra hát most is összekaptunk, és engem szid. Ezt a pénzkérésről, hogyan lehetne leszoktatni? Ezt nemcsak velem csinálja, hanem egyéb családtagokkal is. Hiába mondom neki, hogy én végül is én szeretném másra költeni a zsebpénzemet. Azt elfogadom, hogy ez az én szemüvegem... de nem értem mért kell hozzám vágni mindent. Bezzeg bátyámnak mindent kitud fizetni... Anyumról még tudni kell azt hogy eléggé spórolós, és kissé fukar mostanában. Azzal az üggyel jön, hogy nekem úgy is van pénzem. ><


Írjatok... 15 éves vagyok.


2010. szept. 25. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
De honnan van pénzed? Miből tudnád kifizetni az az összeget amit ő kér?
2010. szept. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mamáméktól kapok néha zsebpénzt.
2010. szept. 25. 13:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mélyen elítélem,és felháborít ha egy szülő pénzt kér a még kiskorú gyermekétől,cserébe hogy eltartja! Az ilyennek mi a fenének gyerek??? Mikor gyereket akart,arra nem gondolt hogy ez nagyon sok pénzbe kerül?!
2010. szept. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Volt már, hogy kölcsön kértek a szüleim mert tényleg akkor sokat kellett költeni, és abból is levont 9000 ft -ot. >< De még amennyit adott azt is sokkalta. o.O Apám dolgozik, és nem mondanám, hogy nagyon keveset keresne... szóval lenne rá pénz.
2010. szept. 25. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!