Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Sok itt az egyke? Nincs...

Sok itt az egyke? Nincs hiányérzetetek?

Figyelt kérdés

Egykék,ti nem bánjátok a dolgot?

Szerintetek sokat veszitettünk ezzel az életben?

Korotok?


2010. szept. 25. 22:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
76%
Én ugyan nem egyke vagyok, de a gyerekem az (és mostmár az is marad). Nekem a testvéremmel nem sok közös élményem volt (van), és amire visszaemlékszem, az is az állandó veszekedés, vita, verekedés. (Pedig szeretjük egymást). Én lány vagyok, a testvérem fiú.
2010. szept. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
én egyke vagyok. de nem így indultam. ultrahangon még 2en voltunk, csak odabent "kicsináltam" a tesóm :S tök rossz, én örülnék ha nem lennék egyedül. dehát már mindegy, így alakult. 17/L
2010. szept. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
És azért lesz a gyereked egyke,mert neked nem volt jó a testvéri kapcsolatod?
2010. szept. 25. 22:58
 4/26 anonim ***** válasza:
65%

Én egyke vagyok. Nem szeretem, soha nem is szerettem. Sokat 'könyörögtem' tesóért. Én mikor családot kezdtem, kikötésem volt, hogy min. 2. Így is lett.

34N

2010. szept. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Nem azért lesz egyke, hanem azért, mert már elmúltam 35 éves, így nem szeretnék több gyereket. (Férjem meg 42).
2010. szept. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
72%

30 éves nő vagyok és egyke.

Én nem bánom,mivel nem tudom milyen az ha tesó van.

Ráadásul van egy uncsitesóm 1 évvel idősebb,ő is egyke,ugyhogy nekem ő olyan tesóféle.

Nekem nincs hiányérzetem.

2010. szept. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Én egyke vagyok.19éves és soha nem zavart,annyira mint most.Annyi sok jó testvér párt látok,hogy mindent megadnék egy jó testvérért.Gimiben(katolikus)36an voltunk az osztályban és csak 2önknek nem volt testvére.Elég frusztráló volt,hogy midnenki állandóan mesél ezt-azt én meg el sem tudom képzelni milyen lehet az adott szituáció.
2010. szept. 25. 23:00
 8/26 anonim ***** válasza:
76%

Hiányérzetem nincs, igazából fogalmam sincs hogy mi hiányozna mert amit nem tudok hogy jó-e vagy sem az nem hiányzik. Gyerekkoromban voltak körülöttem testvérek és állandóan marták egymást, de biztos vannak olyan testvérek is akik összhangban vannak. Nem hiszem, hogy ez miatt veszítettünk volna, mert ennyi erővel a testvérrel rendelkezők is "vesztesek" mivel nem tudják milyen egykének lenni kivéve ha nagy a korkülönbség közöttük :)

Lett volna tesóm ha anyuék nem válnak el.

N/31

2010. szept. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
50%

Én nem vagyok egyke, de lehet, hogy jó lenne annak lenni...


17/F

2010. szept. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 15 évvel idősebb a testvérem, úgyhogy gyakorlatilag egykének számítok, nem sok közös élményem van vele :(
2010. szept. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!