Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Kézdivásárhelyi református...

Kézdivásárhelyi református anyakönyvi kivonatokat hol találok?

Figyelt kérdés
A Family Search sajnos eléggé kevés erdélyi anyakönyvvel rendelkezik. Hol tudnám megtalálni ezeket itt helyben Budapesten, vagy, ami még jobb lenne, hogy interneten?

2022. nov. 5. 09:58
 1/7 anonim válasza:
21%
Kézdivásárhelyen. Nincs ám minden a neten.
2022. nov. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs feltöltve akkor csak helyben, máshol nem.
2022. nov. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
csaladfakutatas.esy.es -en voltak Kézdiszéki adatok (Bereck), de nem tudom mi lett az oldallal. :/
2022. nov. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%

Az 1-es válaszoló miért lett lepontozva, amikor igaza van? Jaj, nehogy már ki kelljen mozdulni a kutyasz*ros budapesti kerületből, mert hová is vezetne az.


Legfeljebb annyit tehetsz, ha már ennyire kényelmes vagy, hogy megkeresed az elérhetőségüket. E-mail vagy telefonszám biztos lesz ott és írsz nekik, hogy mi kínod van. Ha mázlid van, nem csak románul értenek és jó fejek lesznek így talán megkeresik neked az infót.

2022. nov. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4


Mert miért menjen át egy másik országba, mikor lehet hogy az egész ott a neten? Én Bereckből nem mentem el Sepsiszentgyörgyre (a régi papunk az anyakönyveket elküldette a megyeszékhelyre). Miért tettem volna, mikor kaptam egy olyan oldalt, ahol találtam az otthoni régi papírjaimmal egyező adatokat? Csak kár hogy nem tölt be az oldal, mert ott digitalizálva is voltak a dolgok, lehetett név és település szerint keresni, továbbá megvolt jelölve, hogy ki kinek a kije.

Bár ha egyszer már felkerült a netre, valahol ott kéne még legyen...

2022. nov. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Szia. :) Én nemrég kutattam azokban az anyakönyvekben, nekem megvannak valahol.
2022. nov. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az erdélyi genealógiai társaság fotózott sok erdélyi anyakönyvet. Keresd meg itt a listában Kézdivásárhelyet, aztán írj nekik emailt.


[link]


Egy-két adatot ingyen is kikeresnek, de ha a teljes anyakönyvre szükséged van, azért fizetned kell.

2022. nov. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!