Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők akadályozták meg egy...

Szülők akadályozták meg egy református osztályban, hogy a fogyatékkal élő gyerekek rákerüljenek a tablóra. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]
2018. júl. 11. 17:10
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
87%
Én nem értem, de javítsatok ki kérlek ha tévedek. Úgy értelmezem, hogy egy normál és egy speciális osztályról van szó. Tehát két külön osztály. Miért lenne közös a tabló?
2018. júl. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
82%
Az a véleményem, hogy anyuka frusztrált és ezt az igazgatón próbálja levezetni. Külön osztály, külön tabló, ehhez nem kell egyetemi végzettség. Ahhoz sem, higy az ember kitalálja, a speciális osztályban nagy eséllyel kevesebb gyerek tanul, mint a simában, ergo evidens az is, higy kisebb méretű, mint a másik.
2018. júl. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
88%
Így van, első. Nálunk is van speciális iskola, nem mixelik a tablókat. A speciális osztály tablóján van nyolc-tíz diák. Miért kéne rátenni nem annak az osztálynak a tablójára, ahová járt?
2018. júl. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen véletlenül ismerem az iskolát és két osztály, két tabló. Pont.
2018. júl. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
88%
Ez már megint csak ki van forgatva, hogy lehessen valamin hőbörögni. Minden osztálynak külön tabló, ez szerintem kb mindenhol így van. Az meg hogy kisebb? Gondolom a speciális osztályba kevesebben járnak. Elég hülyén nézne ki, ha egymástól 10cm-re lennének a képek, csak hogy pont ugyan akkora legyen, mint a másik osztályé. Nekünk sem volt nagy tablónk, az igazgatóság meghatározta mekkora lehet, mert már nincs annyi hely az iskolában, hogy olyan régi fajta óriás tablókat ki lehessen tenni. Pedig mi "normális" osztály voltunk. Érdekes nem háborgott senki.
2018. júl. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
80%
Én sem látom itt a problémát. Két osztály, két tabló. Kevesebb gyerek, kisebb tabló, ami kisebb költséget is vonz maga után. Az én időmben az osztály tervezte és az osztály fizette, és próbáltuk minél kisebbre venni, h ne legyen olyan drága.
2018. júl. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
40%
Nem ez a probléma, hanem az, hogy állítólag az ép gyerekek kezdeményezték, hogy a sérültek képe is az ő tablójukon legyen és a szülők ezt nem engedték. Én személy szerint mondjuk nehezen hiszem el, hogy azt akarták a gyerekek, hogy hadd legyen már a fogyikkal közös tablójuk.
2018. júl. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon szép gondolat a gyerekektől(bár gondolom nem mindenki értett ezzel egyet)de akkor sem jártak egy osztályba, nem voltak osztálytársak. Nem szoktak összevonni osztályokat a tablón, teljesen függetlenül attól, hogy normál vagy speciális osztályokról van-e szó.
2018. júl. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom elképzelni, hogy ez a gyerekek ötlete lett volna
2018. júl. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
27%
Hogy zeberedne meg, aki még ezeket a válaszokat is lepontozza...
2018. júl. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!