Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Milyen rokonsági szintbe álsz...

Milyen rokonsági szintbe álsz keresztszüleiddel?milyen a kapcsolatod velük?

Figyelt kérdés
nekem apám öccse és a felesege a keresztszüleim! nagyon jó keresztszülők..anyumnak nincs testvére, apumnak meg ez az egy tesója van. olyan a keresztapám mintha második apám lenne.♥️
2023. márc. 27. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak keresztanyám van, apám húga, amíg normális volt, addig elég jól megvoltunk, most már kb. balettozni kell az idegszálain, hogy elviselhető legyen
2023. márc. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyám bátyja és annak a felesége. Kb 10 éves koromban láttam őket utoljára, most 35 vagyok. Olyan "jó" családban nőttem fel, hogy 19 éves korom óta a szüleimmel sem beszéltem, egyáltalán nem hiányoznak a rokonaim.
2023. márc. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb keresztelőmkor láttam utoljára.
2023. márc. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyám öccse a keresztapám, keresztanyám nincs. Évtizedek óta nem beszéltünk.
2023. márc. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Keresztanyám nem rokon, hanem családi barát, évente talizunk, ünnepekkor hívjuk egymást.

Keresztapám nagybátyám, havonta egyszer találkozunk.

2023. márc. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A keresztanyám az anyukám unokatestvére. Gyakorlatilag semmilyen kapcsolatban nem állok vele, több ezer kilométerre lakik. Egyszer meghívott magához 2 hétre, és ellátott minden földi jóval, vásárolt nekem egy csomót (ruhákat, kozmetikumokat, ajándékokat). Pár éve hirtelen meghalt.
2023. márc. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tartjuk a kapcsolatot.
2023. márc. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Metionin ***** válasza:
100%
Apám testvére és a felesége de nem tartjuk a kapcsolatot. Anyám hirtelen hisztizett be, hogy kereszteltetni akar, ők meg épp ott voltak a városban, szóval gyorsan megkérték őket. A keresztelő után semmiféle kapcsolat nem alakult ki köztünk, sosem láttam őket (mármint a keresztelőn kívül, csak arra nyilván nem emlékszem).
2023. márc. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mama nővére volt imádtam. Meg anya nővére, őt is szeretem, pont keresztszülőnek valók voltak. Ugye hagyományosan ennek spirituális jelentése van. Tehát a hittel is foglalkozni kéne. Ők jó keresztszülők.


Gyerekemnek a sógoromék akarnának a keresztszülők lenni. Na hát ez úgy néz ki hogy annyit káromkodik az az ember hogy az én arcom ég tőle.. 5 percre nem hagynám egyedül a gyerekkel, nem hogy még őket választani, nem is tudom melyiknek pattant ki a fejéből... 😤

2023. márc. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Anyai nagyapam novere, es annak ferje lettek annak idejen a keresztszuleim. Sokat segitettek, amig kicsi voltam, egeszen tini koromig jo volt a kapcsolatom veluk. Aztan keresztanyam atfordult, mindig kritizalt, barmibe kezdtem vagy barmit viseltem. Mindig anyamek voltak a szegenyek (anyam occse csaladjahoz kepest, ok voltak a mindensegek). 1-2x megszakitottam veluk a kapcsolatot, aztan ujra felvettem, de 3 eve nem latogattam/hivtam oket. Keresztanyam meghalt fel eve, a temetesere csak a gyerekkori-kora tinikori szep emlekek miatt mentem el, egyebkent nem sirtam utana, es mar csak ritkan jut eszembe.
2023. márc. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!