Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Érdemes úgy DNA tesztet...

Érdemes úgy DNA tesztet csináltatni ha testvéreim nem akarják elvégezni csak apánk? anyánk meghalt így már nem tudom rá venni☹️ családfakutatós teszt

Figyelt kérdés
2023. júl. 9. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Igazából attól eltekintve, hogy picit pénzlehúzás, ha már faterod belemegy onnan felfelé papíron a dns ugyanazt fogja mutatni.
2023. júl. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
anyánk ugyebár meghalt igy azt se tudom kideriteni hogy melyik ágról vagyok pl olasz stb
2023. júl. 9. 22:04
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező, azt nem is a DNS-teszt fogja megmutatni, hanem a komoly családfakutatás. A jelenleg elérhető (vagyis még megfizethető) ilyen jellegű tesztek nem azt mondják meg, hogy honnan származol, hanem azt, hogy a jelenleg élő (és szintén tesztelt) populációból hol élnek a tiédhez hasonló DNA-sel rendelkező emberek.

A helyedben először elkezdeném a normál családfakutatást, minél mélyebben visszamenni az időben online és/vagy levéltárban elérhető anyakönyvek, egyéb dokumentumok alapján összeállítanám azt, és utána foglalkoznék a DNS-sel való megerősítéssel. Megcsináltatni persze lehet most, de elmélyülni benne előzetes kutatások nélkül botorság lenne.

2023. júl. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%

Dehogynem azt mutatják meg 3-as.


Én az állítólagos féltesómmal akartam DNS tesztet két évig bombáztam vele, mivel mindenki tudta, hogy összefeküdt az anyja mindenkivel és nem kell ehhez az apánk se elég vagyok én ahhoz, hogy kiderüljön, hogy a féltesóm e.


Úgyhogy utána néztem ennek, amit a 3-as ír valóban vannak ilyen tesztek is, de más az apasági.


Nekem két férfi ismerősöm csináltatta meg, pont azért, mert rájöttek a gyerekük anyja nem az a "Matyó hímzés" és az egyiknél kijött, hogy valóban ő, de a másiknál nem, annál, aki rájött, hogy időben sem valószínű, hiszen a katonaságát töltötte abban az időben és keveset volt otthon.

2023. júl. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

3 - as kijavítom magamat, 4 -es vagyok, szóval a kérdés családfakutatós teszt másról szól?


De azért kedvem volt a DNS teszt tapasztalataimat leírni.

2023. júl. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 23andMe tesztet tudom ajánlani. Mivel apukád él, ki fogja mutatni az apai haplocsoportot, és anyukád mt haplocsoportját is. Ráadásul kapsz egy becslést is, hogy melyik szülődtől mit örököltél. (Etnikum)
2023. okt. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!