Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A családom apai ágon,teljesen...

A családom apai ágon,teljesen tönkre teszik az életem,mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy nagy telket vásárolt édesapám,két testvérével közösen,annó 10-évvel ezelőtt,oda építettek,így egy telken lakunk,(3-család).mindenkinek külön udvara van,de egy közös nagy kapun járunk ki,még eddig, nem történt semmi veszekedés közöttünk,de mostanában mindenki engem gyanúsít ha valami el tűnik,ha defektet kap az autó,akkor biztos hogy én jukasztottam ki,ha éppen el romlik a közös reflektor,biztosan én nyúltam hozzá.egyszoval mindent rám fognak,dühösek rám,folyamatosan kiabálnak üvöltöznek,és nem szólnak hozzám. Apám nem rég halt meg,de erre sincsenek tekintettel. Amikor mondom hogy nem én voltam,én akkor éppen az üzletbe voltam,akkor is azt mondják ne kamuzzak,és nem hisznek nekem. Kérlek segítsetek 23-F
2023. aug. 19. 11:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Szerelj fel egy kamerát, és derítsd ki, ki csinálja ezeket. Már ha egyáltalán létezik a probléma, és nem fejben borult el valamelyik rokonod.
2023. aug. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Milyen baromságok ezek?

Autógumik időnként defektesek lesznek, reflektorok elromlanak. Hanem így lenne, mindenki mindent csak 1x venne életében és azok a sírig kitartanának.

Én nem bizonygatnék senkinek semmit, hanem eladnám a házat és elhúznék a fenébe!

2023. aug. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Kifizetteted velük a részedet és elköltözöl. Lehet, hogy pont azt is akarják. Ügyvéd és ingatlanszakértő kell hozzá, ne semmizzenek ki.

Egyébként vádaskodásra, rágalmazásra azt kell mondani, hogy jelentsenek fel a rendőrségen. Ha meg nem teszik, mert tudják, hogy alaptalan, akkor ne is vádoljanak. Bármilyen vádat írásban kérsz. Nem merik leírni, mert azzal te is feljelentheted őket rágalmazásért. A szóbelieket pedig meg se hallgasd, odafordulás nélkül menj tovább, mondd, hogy írásban várod. Anyukáddal mi van?

2023. aug. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Meghalt az apukád, így a családod kolonc nekik, azért csinálják, hogy kikészítsenek.
2023. aug. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Édes anyám nem akarja, hogy eladjuk a házat. Ő nem akarja hogy ki toloncóljanak a saját otthonunkból,én pedig nem szeretnék mindennap veszekedni,és aggódni azon,hogy mikor fordul egy váratlan tragédiára a helyzet. Anyagilag nagyon nem állunk/állok jól,úgy hogy ha itt hagyom a házat,akkor semmiképp sem lenne/lessz lehetőségem egy másik ház vásárlására. És vidéken lakom,itt nincsenek albérletek
2023. aug. 19. 13:46
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ideje külön élni.
2023. aug. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyukáddal nem veszekszenek? Ő nem tud ezekről a zaklatásokról? Hát tudjon! Meg akarnak tőletek szabadulni, próbáljatok meg az ingatlanrészetek árából máshol venni. Ha anyukád nem hagyja, akkor az ő jóváhagyásával zaklatnak. Mindenesetre légy férfi, ne gyerek, állj ki magadért, mondd meg nekik, hogy öntsenek tiszta vizet a pohárba: mit akarnak tőled? Kiebrudalni? Apád életében nem voltak konfliktusok?
2023. aug. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha elköltözni nem akartok, akkor felhúzol egy kerítést a saját részetknél, és egy külön bejárót alakítasz ki.

Emellett ha gyanisítgatnak, közlöd velük, vagy abbahagyják, vagy feljelented öket rágalmazásért!

Ugyanis ha nincs egyértelmü bizonyíték, hogy te vagy a tettes, akkor az rágalmazás!

2023. aug. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

7-es. Anyámmal is összetűzésbe keverednek,mert ő engem véd,ami természetes dolog)



Amikor apám élt,akkor nem voltak gyanúsítások,veszekedések. Mióta meghalt azóta van ez igazából

2023. aug. 19. 17:46
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A külön bejáró, teljesen elkerített telekrész észszerű megoldás, ha sehogy nem akar anyukád elmenni. És nulla kapcsolat.
2023. aug. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!