Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » 30. születésnapra van valami...

30. születésnapra van valami jó ötletek fiúnak?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:

En elmenyt vettem a ferjemnek.


alma a helikopter pilóta vizsga. csak az iszonyat draga igy azt kapta ajandekba hogy felórat maga vezethetett egy helikoptert. persze volt felkészítes aztán meg ott volt a piotamelette. deszuper élmény volt.

2010. nov. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én férjem egy gitárra vágyott, hát tettem róla, hogy legyen :)

Ismerősön keresztül, kedvezményesen egy tuti gitárt vettem neki, jó álapotban. Ja, és amúgy tud gitározni.

2010. nov. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Flesh light?:-)
2010. nov. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Az én páromnak 2009-ben volt a 30. szülinapja. Az ajándékon kívül megszerveztem, hogy minden barátja és a családtagok jöjjenek autóval, de álljanak meg egy utcával lejebb, hogy ne lássa a párom őket. A megbeszélt időben a szülinapos már itthon volt. Pár perccel az időpont előtt én is kimentem a többiekhez, de a párom nem tudta, hogy hová. Kiosztottam mindenkinek egy CD-t, amire többször egymás után ráírtam a 'Nem csak a 20 éveseké a világ'-ot. Mindenki berakta a cd lejátszóba, 3-ra, egyszerre elindítottuk. Felhívtam a páromat, hogy álljon ki az udvarra. Elindult a kocsikaraván, keresztül az utcákon, és hangosan szólt mindegyikből a dal. Mindenki csak nézett az utcán. Nagy volt az öröm, mikor megkérkezett mindenki, akit szeret, és jó poén volt ez a hülye szám :) Még mindig meghatódom, ha rá gondolok :) :) Utána bementünk, és indult a buli... M.
2010. nov. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél neki egy órát. De valami különlegeset.

Vagy valamit,amibe bele lehet karcolni hogy:

Neved & Az ő neve

=) Remélem segítettem

2010. dec. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!