Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szinte minden nő utálja az...

Szinte minden nő utálja az anyósát és persze mindig igazuk is van. De akkor mégis kiből lesznek az anyósok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 19:28
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
*kik
2010. nov. 18. 19:28
 2/35 A kérdező kommentje:
Ezzel arra célzok hogy szerintem a feleségek erős túlzásba esnek.
2010. nov. 18. 19:29
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

én nem utűlom,sőt,épp ellenkezőleg

ahogy anyám is jó anyós

meg nagyim is jó anyós:D

mi családunkban valahogy ez nem jött elő sosem

2010. nov. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
62%
Én nem is utálom az anyósomat !
2010. nov. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden anyóst utálnak,itt vagyok én kivételnek én nagyon jól meg vagyok vele.

Szerintem,hogy kiből lesz rossz anyós az sok mindenen múlik.Vagy nem is rosszak,csak a menyek nehezen viselik a konkurenciát.

2010. nov. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a férjem is imádja anyámat:)
2010. nov. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok

a titok abban van,hogy én sosem akartam őket elszakitani,sőt,én mondogatom,hogy hivja fel a szüleit,menjünk meglátogatni.Illetve messziről látszik hogy boldoggá teszem a kisfiát,nincs miért aggódnia,igy nincs konfliktus

2010. nov. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor úgy érzem egyedüli problémám az anyósommal, hogy állandóan megakar felelni nekem...Mindent úgy akar csinálni, hogy jó legyen, mindig a kedvemben akar járni...annyira kiszolgál és annyira aranyos velem, hogy néha már ez "fáj".

De ritka jó ember és soha nem tudnék rá rosszat mondani. Amúgy ezt a nőt még sosem hallottam másról rosszat szólni, ne adj Isten csúnyán beszélni...

Az emberek gyakran túloznak, de természetesen vannak CIFRA anyósok, nem zörög a haraszt, ha nem fúj a szél...olyan cifra dolgokat tudok mesélni IGAZ történetet, hogy besz.rsz (pl.baltával futás a meny után mert levette a fövő vizet a kályháról...) és ezer dolog.

De olyat is tudok, hogy ok nélkül mocskolja az anyósát, aki egyébként jó ember...

Minden esetre egy nap én is anyós leszek (remélem) szóval nincs egy szavam se.

Véleményem szerint pedig akármit tesz a párom édesanyja és tisztelem ezért...más dolog, hogy haverkodunk-e...

2010. nov. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem az anyósomat, anyámmal meg nem túl jó a kapcsolatom, de kifejezetten szereti a páromat.


Ha az emberek tudnak felnőttként viselkedni, akkor nem alakul ki utálat.

2010. nov. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
69%

Ahol jó és családcentrikus nevelést kapott annak idején az anyós, később a meny, ott nincs utálkozás.

Lumpenéknél jelent veszekedésre okot adó problémákat.

(Ha kikupálódott, akkor is csak lumpenproli.)

2010. nov. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!