Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szinte minden nő utálja az...

Szinte minden nő utálja az anyósát és persze mindig igazuk is van. De akkor mégis kiből lesznek az anyósok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 19:28
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
11%
A jó anyós olyan mint a csillár. Az a jó, ha lóg és ég!
2010. nov. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
15.21. Akkorát röhögtem :))))))))))))) KÖsziiiiii :)
2010. nov. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Jaj ezt bármikor lehet mondani... A kamaszok meghülyülnek a hormonok miatt, a kisgyerekesek meghülyülnek a hormonok miatt... Miért lenne rosszabb az aki a menopauza miatt?
2010. nov. 22. 12:02
 34/35 Cheyene válasza:
Én szeretem az anyosomat....én a bolygó egyik, ö másik oldalán él...de viccet félretéve, tényleg szeretem, akkor is szerettem amikor közel éltem hozzá.A feleség átveszi amit addig az anya csinált,persze hogy elöjönnek kisebb-nagyobb konfliktusok sok helyen. Nem mellesleg mindkét fél tulzásba visz dolgokat...
2010. nov. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Én nem a hormonokról beszéltem, hanem az élethelyzetről, aminek része a klimax. vagyis a tudat, hogy neki már soha nem lehet gyereke, soha nem válhat anyává.
2010. nov. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!