Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Anyámnak karácsonyra melyiket?

Anyámnak karácsonyra melyiket?

Figyelt kérdés

Jelezte korábban, hogy szeretne egy igazán jó minőségű kést. A gondom az, hogy egyáltalán nem vagyok képben a késmárkákat illetően. Tudnátok olyat javasolni, ami garantáltan profi minőség?

Főleg hús- és zöldségdarabolásra lenne használva, tehát egy általános, nem recés kés lenne a legideálisabb.

A fővároson belül fellelhetőséget is megköszönnék :)

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. dec. 18. 12:03
 1/8 anonim válasza:
Szia a Fiskars kések nagyon jók. Bármelyik Tecso, Auchanbe megtalálod.
2010. dec. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Váci út és az Árpád út sarkánál ( Újpest )van egy konyha-felszereléseket árusító üzlet. Szerintem ott tudnak segíteni.
2010. dec. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az biztos, egy jó kés aranyat ér..

Nekem Zwilling márkájú szakácskésem van, jó vele dolgozni, spar pontgyűjtős akcióban vettem tavaly.

2010. dec. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én sem ismerem a késmárkákat, de a Fiskars tényleg jó! Késben, ollóban, bármiben..
2010. dec. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mennyi pénzed van? Nekünk Tramontina késeink vannak, nem is olyan vészesen drágák, kb mint a Fiskars, de sokkal jobbak! Valami ilyesmi tuti szuper lenne neki: [link]


Aztán ami "garantáltan profi minődég", de kicsit drágább: a solingeni termékek. Nekem solingeni késem nincs, csak manikűrkészletem, és talán mond valamit, hogy sok éve tökéletesen működik, nem csorbult ki, holott például a körömollúval szoktam drótot, sőt vékonyabb fémlemezt is vágni! Ha van rá keret, akkor mindenképpen ezt javaslom!

2010. dec. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat nem tudom! A babona szerint kest, ollot, tut ajandekban adni nem jo. Kivaltja a veszekedest. Inkabb vegyel ajandekkartyat az adott uzletbol, es vegye meg maganak a kest amit akar. Legalabb igy azt is kap amit O jonak gondol.
2010. dec. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ha nem százezrekbe kerül, szívesen költök rá. Nem ajándékba adom, 5 Ft ellenében kapja csak meg :) Ha nincs érme, nincs ajándék se :)

Solinger-ről azt hallottam, hogy nem olyan jó, mint amennyire reklámozzák. Férjem most hívott egy Fiskars boltból, hogy igazán spéci kést csak rendelésre tudnak, a többi nem annyira "profi".

Valami nagyon-nagyon jót szeretnék, aminek mondjuk egy profi szakács is örülne.

2010. dec. 18. 13:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Legtobb szakacs Solinger-t hasznal. Hidd el, nagyon jok. Nekem egy kis kesem van, mindenre hasznalom, mar 12 eves, soha nem kellett elesiteni.
2010. dec. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!