Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Lehet nem jól szóltam?

Lehet nem jól szóltam?

Figyelt kérdés
A Sógornőm megkért vegyünk neki meg valamit a Tescoba holnap mert ugyanis ö nem tud bejutni. olyan 1, 2 ezer forintos dolog. mi mondtuk oké de én késöbb elkértem tölle a pénzt finoman. Most kellemetlenül érzem magam emiatt . Mert mondta ide adta volna ugyis nem kell neki ingyen hogy mi vegyük. Rosszul tettem ? Vagy nem nagy gáz?
2010. dec. 21. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz szerintem. Előre elkérted tőle? Mert még ezt sem tartom annak.
2010. dec. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem cska nem vette jó néven, hogy kéritek. nektek adok igazat, meg az első hozzászólóval értek egyet, előre sem lett volna kínos elkérni.
2010. dec. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elöre kértem ez bánt ! Ö ide adta !
2010. dec. 21. 22:30
 4/6 anonim ***** válasza:
ez nem volt érthető, hogy előre kérted, vagy utólag. nézd, hónap vége van, itt a karácsony, mindenki kiköltekezett. ha anyagi megfontolásból kéred előre, az sem kínos... meg aztán ő kért szívességet...
2010. dec. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan megemlitheted, hogy nincs anyi pénz nálad, hogy meg tudd venni.
2010. dec. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is teljesen oké, sőt még így is szivességet tettél, időt és energiát spóroltál meg neki. Ezen ne agyalj, ha rossz néven veszi, nincs igaza. Mondjuk, ha én megkérnék ilyesmire valakit, rögtön adnám a pénzt, legfeljebb az illető azt mondaná, hogy ne, majd utána.
2010. dec. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!