Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mért hazudik mindenkinek az...

Mért hazudik mindenkinek az anyósom?

Figyelt kérdés
Nekem az a problémám, hogy az anyósom addig normális velem amíg nem jönnek hozzá látogatóba sógornőmék. Megérkeznek, ott vannak nála 2-3 napot utána átmegyek hozzá ezért azért és teljesen mint akit kicseréltek. Lekezelően beszél velem, beszólogat, olyankor teljesen nem normális, utána 1 hét múlva meg már ő keresi a társaságomat, azátn meg tök jól el lehet vele beszélgetni. A másik pedig az, hogy ilyenkor tökre úgy érzem nem szeretnek abba a családba, de közbe itt a faluba ahol élünk meg mindenkitől azt hallom hogy anyósom engem mindig dícsér meg hogy engem nagyon szeret. Most mégis mit gondoljak róla?
2010. dec. 26. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy kicsit megzavarja a sogornod latogatasa. Biztos hianyolja oket. Ti ott vagytok a kozeleben. Kerdesed cime nagyon zavaro, ellentetes kerdeseddel. orulj neki, hogy a faluban mindenkinek dicser es mondja hogy szeret. A roszabbik az lenne, ha az ellentetet hiresztelni.
2010. dec. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
azt,h a sógornődék nem szeretnek és ők szapulnak neki téged!ő meg ezek szerint igen csak befolyásolható és ezt kihasználva ellened hangolják,persze az is lehet,h nem szándékosan stufolják fel!velük kéne beszélned,h mi a frász bajuk van veled,mert ez és ez történik amikor ők átmennek pár napra és ebből neked már rohadtúl eleged van,stb....
2010. dec. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

csatlakozom!Kérdezz rá!Az ilyen sutyerák, mások háta mögött kibeszélős, rosszatakarós embereknek az a halála, ha spontán rájuk pirítasz.

Ez csak egy észrevételed, a végén bocsánatot is kérhetsz, mert lehet rosszul láttad, de ha gyanúm igaz, a cseszegetésed abba fogják hagyni.

Más út nincs.

2010. dec. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
már a kérdésben benne van minden....ANYÓS
2010. dec. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és én is ilyesmire gondoltam. Hát elég nagy kavarók az biztos, mert senki nem tud róluk jót mondani az biztos.
2010. dec. 26. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!