Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? Sajnos dolgoznom kell menni, mert a páromat elküldték a munka helyéről. Neki most semmi munka nincs kilátásban/maszekólgat/, de anyósom kijelentette nem vigyáz a gyerekekre a kicsi 16hónapos. Mit tennél a helyembe?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 17:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
65%
Miért nem keres munkát? ha keres akkor tempósabban, és több mindenhol, bár tudom nem rajta múlik. kemény család, az anyósok meg ilyenek (nem mind1ik)
2010. szept. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Osszátok be úgy, hogy apa vigyázzon a gyerekre és ha marad ideje, maszekoljon.
2010. szept. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Hát igen jó családba csöppentem.de nem a párom miatt.Ő nagyon sokat dolgozik,sokszor nagyon sajnálom őt.csak szeretnék én is besegíteni a családi kasszába de így hogyan ha anyósom nem válalja el őket!
2010. szept. 29. 17:53
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
ja, és apa menjen gyesre.
2010. szept. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
54%
Felétek nincs bölcsi?
2010. szept. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
43%
Nekem egy 8honapos kislanyom van,de nem dolgozok, sot a ferjem sem, de az anyosomnal szinte barmikor ott hagyhatom a picit.ha a te helyzetedbe kerulnek biztosan ugy oldanam meg hogy a ferjed intezze el hogy mi legyen.Te menjel el dolgozni a ferjed meg majd csak rabeszeli az edesanyjat ,hogy vigyazzon a babara, neki biztosan nem mond nemet.
2010. szept. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

add be bölcsibe a gyereket, hiszen az az intézmény erre való. hiába szidják annyian..

a mi generációnk is járt oda, mert a szüleinknek nem volt más választásuk, és csodák csodájára mind túléltük azt az időszakot. egyébként meg csak hasznára válik, ha már most közösségbe kerül.

2010. szept. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
70%
És ha nincs hely a bölcsiben?Ez nem úgy van, ahogy ti elképzelitek.Én hónapok óta várólistán vagyok a kétévessel.
2010. szept. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Sajnos nálunk nincsen bőlcsi.A párom sem őrül hogy elszeretnék menni dolgozni.de ha ő sem meg én sem akkor mi lesz velünk?Ő meg aztán végkép nem maradna itthon a gyerekekkel.
2010. szept. 29. 17:59
 10/24 anonim ***** válasza:
17%
A bolcsi semmikeppen nem valik a gyermek javara, hanem egy eletre szolo traumat is jelenthet.Ez legyen az utolso megoldas.Egy ilyen koru gyermeknek meg az anyja mellett a helye!
2010. szept. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!