Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Lorella névről mi a véleményetek?

Lorella névről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Aki unja a nevekkel kapcsolatos kérdéseket,ne válaszoljon,akik viszont szívesen válaszolnak,azoknak megköszönöm!
2011. jan. 9. 22:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

Nekem nem tetszik:(

bocsi

2011. jan. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
Egy polipra emlékeztet.
2011. jan. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
sampon név vagy hasonló vagy miaz loreal.meg cigányos
2011. jan. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%

Olyan...mostanában divatos feltűnősködő, újító, jajjcsakegyedilegyenagyerekem név.

Ne érts félre, nem mondom azt, hogy neveljünk tucatgyerekeket, meg hogy minden gyereket mondjuk margitnak meg gábornak kéne hívni, de számomra ennek ilyen hatása van. Amúgy sosem hallottam még, hogy létezne ilyen.

2011. jan. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kicsit szokatlan, nem hallottam még, ezért eröltetettnek tűnik. Pedig amúgy dallamos. Képzeld magad a gyermek helyzetébe, akinek adnád, vajon ha iskolás lesz, milyen lesz neki a társai között. Nem mondom, hogy nem jó, csak szokatlan. De ha addigra megszokja ő is, meg mások is, akkor a legszebbek közé tartozhat. A Lilla, vagy a Laura hasonlóan szépen hangzik.
2011. jan. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tetszik,szerintem nyelvtörő.Egy pár éves szájából pedig kb. így hangzik: Lojela
2011. jan. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
Godzilla.
2011. jan. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%
Engem csak a Morellára emlékeztet.
2011. jan. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18%

Szép, dallamos, egy bajom van vele, hogy a Family Guyból Loretta jut eszembe róla, aki háát nem a kedvencem :D

[link]

[link]

2011. jan. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

Úgy látom nem nyerte el a tetszéseteket.

Nagyon közeli családtagom szeretné elnevezni így a kislányát.

2011. jan. 9. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!