Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miért akar a nagymamánk...

Miért akar a nagymamánk beszélni velünk az unokákkal? És ott kell lennünk mindanyiunknak, mert nagyon fontos! De vajon mi?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 19:55
 1/5 tetris ***** válasza:

Valószínűleg fontos dolgokat szeretne mondani nektek, mert már érzi, hogy az élete lassan lezárul. Sztem a végrendeletében szeretne rátok hagyni valamit, és azzal lehet kapcsolatban a mondandója.

Feltétlenül menj el. Nem csak a hagyaték miatt, hanem azért is, mert már lehet, hogy nem sokszor találkozhatsz vele.

2011. jan. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a nagymamádat, úgyhogy fogalmam sincs.
2011. jan. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igaza lehet az elsőnek. De nekem sajnos más is eszembe jutott. Mi van, ha beteg, és mondjuk tudja, hogy mennyi ideje van hátra? Mindenesetre hallgasd végig. Apukám is most mesélte el, hogy 3x kapott infarktust (külföldön élek, így nem volt nehéz eltitkolnia), csak most mesélte el, nehogy a terhességem alatt baj legyen. Elmondta, hogy itt meg ott van a pénz. Nem szakítottam félbe, hogy 'ugyan apu, még rengeteg éved van', tudom, hogy el kellett mondania.
2011. jan. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg szeretné, ha tudnátok, hogy szeret Titeket és egyenlő arányban szét oszt köztetek valamit, de ez nem feltétlenül azt jelenti, hogy már elmenni készül.

Hány éves a Mamád és Te hány éves vagy?

2011. jan. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is végrendelet jutott eszembe először :S... de az is lehet, hogy vmi családi banzáj/ünnepség részleteibe akar beavatni...
2011. jan. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!