Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit vásároljak a barátomnak...

Mit vásároljak a barátomnak névnapja alkalmából illetve karácsonyra? Fontos, hogy mind a két alkalomra vegyek neki ajándékot, vagy egyszerűen kössem össze a kettőt?

Figyelt kérdés
A párom 31 éves elvált férfi én egy 20 éves fiatal nő vagyok. 4 hónapja vagyunk együtt és a névnapjára szeretnék vásárolni valamit, ami nem annyira személyes, de nem is riasztja el. Kizártnak tartom a plüss állatokat az olyan nyálas meg nem egy férfinak való szerintem. Akkor mégis mit vegyek neki? A névnapja dec.26án van. Vagyis most karácsonyra is vegyek meg névnapra is? Vagy jobban járok, ha összekötöm a kettőt? De akkor mi a fenét vegyek neki ??? :) Ötleteket várok :) Kösziii :)
2010. nov. 29. 12:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdéseknél mindig az jut eszembe,hogy vajon a kérdező ennyire nem ismeri a partnerét,hogy ilyen apróságokon segítséget kér?Vagy ennyire üres az agya,hogy eszébe sem jut pl: a könyv,parfüm, egy szép toll,egy jó DVD film,vagy a hobbijának egy kelléke?? Hiszen mi aztán tényleg nem ismerjük!
2010. nov. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
Ha férfival kezdesz kislány,nőlj fel hozzá.
2010. nov. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

31 éves nem fiatal?

A párom 32 éves és távírányitós repülőt kért karácsonyra.

Én vettem még neki téliesített (bélelt) sültős sapit,mert folyton az van a fején.Gondold végig mire van igazán szüksége.ezt csak te tudhatod.Hiába mondja valaki hogy vegyél neki parfümöt,ha nem szereti,vagy tollat,ha szinte soha nem ír,vagy pizsit ha szokott hordani.

2010. nov. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem elég egyben megvenni. Mi annyira nem is tartjuk a névnapokat, max egy tábla csoki. Tudni kéne amúgy, hogy mivel foglalkozik. Pl. ha irodista vagy vállalkozó, akkor egy szép határidőnapló, vagy ha szeret olvasni, akkor könyvet (az én párom informatikus, mindig szakmai könyvet veszek neki, nagyon hálás érte :) ), stb. Segíts egy kicsit te is! :)
2010. nov. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Attól is függ hogy kb milyen értékben szeretnél neki ajándékozni.

Könyv, toll, esetleg vmi hobbikellék (pl. ha horgászik, akkor ahhoz vmi).

Vagy valami ital is lehet, gondolom ahol laksz, ott is lehet olyan üzlet, ahol pl. a bor palackjára van vmi gravíroztatva, írva (apa most a szülinapjára ilyet kapott egy rokontól, Boldog szülinapot tábla volt a palackon).

2010. nov. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

ma 12:48

Én írtam a tollat,könyvet..Könyörgőm ha valaki ennyire nem ismeri a partnerét,hogy nem tudja mi a hobbija mit szeret akkor miért nem figyeli meg?Miért nem kérdezi meg játékosan,hogy mire vágyna?Hiszen akik ide írtak mind a saját partnerük kedves dolgaiból választottak ajándékot..Egy 20 éves lány erre nem képes???

ÁÁÁÁÁ

2010. nov. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Uhh köszi szépen !! Eszembe is jutott valami így olvasva a kommikat :) Nemrég mondta, hogy szeretne egy sapit mert fázik a feje :D Most már, csak az a kérdésem, hogy milyet vegyek neki... Na ez már az én gondom :) Az egyik válaszoló írta, hogy nem ismerem stb... nos nem azért kérdezem itt, mert egyáltalán nincs ötletem, csak érdekelne, hogy TI mit vásárolnátok.. Nem hiszem el, hogy mindenbe bele kell kötni... A többieknek köszi szépen :)
2010. nov. 29. 12:55
 8/14 anonim ***** válasza:
Még csak 4 hónapja vannak együtt, nem olyan könnyű az! :) A barátnőimnek könnyebben vásárolok, mint a barátomnak, akivel már 6 éve vagyunk együtt. Hidd el, nagyon jól ismerem, mégis baromi nehéz, mikor jön a szülinap, karácsony. :) Ha meg elkezdek puhatolózni, az már nem lesz meglepetés. :)
2010. nov. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem bántásból írtam a te ötleteidet,csak úgy épp ezt olvastam előtte,de persze igazad van ,én is ilyesmit írtam

tehát vegyük most az elöttünk lévőt,bort írt ami nem rossz ötlet,de ha én lennék a kérdező és nekem írták volna ezt a párom kiugrott volna az ablakon,mert nem szereti a piát,a bort meg pláne.Ezért írtam mert felesleges idegentől tanácsot kérni.

2010. nov. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Pontosan erről beszélek!! Itt kér tanácsot,holott neki kell tudnia minek örülne a legjobban..Te a férjednek sapkát vettél mert tudod,hogy imádja,és kell neki..

Én a férjemnek konyhakötény vettem,mert imád főzni,és egész évben azt mondogatta,hogy kéne vennie egyet,mert állandóan bepiszkítja a ruháját..

Másnak a férje informatikus könyvnek örült,mert az illető hölgy is pontosan tudta,hogy ez kell neki..De komolyan 4 hónap nem elég,hogy rájöjjön,kiismerje valamennyire? Nem kommunikálnak vagy mi??

Esküszöm az ilyen kérdéseknél nem értem,hogy mit csinálhat a két ember egymással a szexen kívül,ha idegenektől kér némi infót..Hogy milyen sapkát vegyen neki? Belebújósat aminek a végén ott a hosszú pompom...

2010. nov. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!