Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ha Amerikában élnétek milyen...

Ha Amerikában élnétek milyen nevet adnátok a gyereketeknek?

Figyelt kérdés
(lányneveket írjatok)
2011. jan. 31. 23:08
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Sophie, Alice
2011. jan. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Szia!:)


Én a Carly nevet adnám a lányomnak!:)

2011. jan. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Látom a Harry Potter megihletett pár embert XD

A Ginny a Ginerva becézése, szóval csak óvatosan vele :)

Én valami olyat adnék, amivel haza lehet jönni és itt sem nézik ki, de Amerikában sem kell naponta hatszor elbetűznie mindenkinek és elmagyaráznia, hogy oda ékezet. Pl Christina, Henrietta, Kitty, Lily, Sandra, Beatrix, Carolyn

2011. jan. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Ha lany:

Amy, Thea, Lillian (Lily), Kelleigh

Ha fiu:

Killean/Killian, Keith, Scott, Matthew

De kapna magyar nevet is, az en nevem is ilyen, hogy egy angolszaz eredetu nev es egy magyar nev:)

2011. febr. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Na igen, ha külföldön élnék én biztos úgy adnék nevet a gyermekemnek hogy egyet a párom származási helye szerint, és egy magyart. A saját nevem pl. szívesen adnám a lányomnak második névként. Ágnes. Szerintem szép. A neveket amiket adnék már leírtam. De tetszik még az Alice, az Ivy,és az Eve is.
2011. febr. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

"A Ginny a Ginerva becézése, szóval csak óvatosan vele :)"


Egyrészt Ginevra, másrészt igen, a HP-ben az. De Amerikában bármit mondhatsz. Lehet simán Ginny is. Például Kate Hudson-nak a Kate az anyakönyvezett neve. Nem Katherine. Tehát egy becézett név is lehet a hivatalos neved.

2011. febr. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Vanessa, Yasmine vagy Jasmine, Lorena, Lilly, vagy Jacqueline

23/L

2011. febr. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Nekem a kedvenc angol lányneveim: Michelle, Olive/Olivia, Daisy, Jessica, Scarlett, Caitlyn, Melanie, Charlotte, Stephanie, Lynn, Yoana, Molly, Violet, Tia, Lea(h), Thea, Brooke, Sienna, Serena, Allison, Juliet.


(fiú: Zachary, Noah, Nathan/iel, Ethan, Maximilian, Austin, Joel, Logan, Ashton, James/Jamie, William, Alexander, Liam, Carson, Aidan)

2011. febr. 1. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

"Látom a Harry Potter megihletett pár embert XD "

tegnap 23:33 vagyok és én írtam az Irmát, ha rám gondoltál nagyot tévedtél, a filmet nem láttam nem is fogom, mert egy nagy baromságnak tartom, a nagymamámat hívják így, ugyanis ez egy magyar név is, nekem nagyon tetszik, a név wikipédia oldaláról tudom, hogy angol nyelvterületen is használják, mivel az ismert Irmák között felsorolták ennek a filmnek a szereplőjét is. [link]

A Rose sem a Titanic c. film miatt tetszik, hanem mert dédnagymamám Rozália volt, innen jött, hogy a Róza tetszik, kb. ugyanaz mint az angolban a Rose.

2011. febr. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
nem azért kérdeztem mert a gyerekemnek akarom adni csak kiváncsi vagyok,hogy milyen neveket írtok.:)mert már sok olyan kérdés volt,hogy milyen magyar nevet adnátok de ilyen sztem nem
2011. febr. 1. 10:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!