Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Nagyi átmeneti kiborulása?

Nagyi átmeneti kiborulása?

Figyelt kérdés
A nagymamám nagyon beszélgetős fajta,és sokszor azt csinálja,hogy befejez egy mondatot,erre te elkezdenél felelni,de rögtön rá hogy válaszolnál újabb mondatba kezd.Egyszer volt egy ilyen eset,beszélgettünk,és nem tudtam elkezdeni a mondatot,és annyira idegelt már a dolog,hogy kimondtan halkan azt hogy "Basszus!".Erre ő elkezdi,hogy én milyen bunkó alak vagyok,meg hogy én nem vagyok méltó arra hogy vele beszéljek,többet nem is szól hozzám,milyen negatív ember vagyok,meg hogy nem csodálkozik hogy az iskolában is folyton engem piszkálnak(volt egy ilyen időszakom a suliban).Erre én tiszta ideg lettem,és felmentem a szobámba.Másnap reggel meg tök kedvesen fogadott,meg bocsánatot kért.Szerintetek átmenetileg kiborult vagy direkt tette?
2011. márc. 28. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Idős,legyél türelmesebb,amig lehet.

Hagyd beszélni,és örülj annak hogy még hallhatod.


lesz olyan idő,amikor már csak te beszélhetsz,de akkor ő már nem lesz...élvezd ki mig hallgathatod,még ha sokszor dühitő is :)

2011. márc. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, semmi gond ezzel, a nagyi is ember. Szeretnek az idősek sokat beszélni, és nincs olyan családtag, aki hallgatná őket. Ő nem is várja, hogy valaki válaszoljon, csak ő beszélni akar. Hát én nem mondom, hogy ez egy jó tulajdonság, elég idegesítő valkóban. De talán tudsz rá szánni ennyit. Közben magadban godnolkozhatsz bármiről.
2011. márc. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tetris ***** válasza:

A nagyinak óriási örömet okoz az, hogy valaki figyel rá. Ha van hozzá türelmed, akkor hallgassd a csacskaságait.

Az öregek olyanok, mint a gyerekek. Óriási türelem kell hozzájuk.

2011. márc. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!