Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adjak a dolognak egy esélyt,...

Adjak a dolognak egy esélyt, vagy csak átmeneti vigasz lennék?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel kb. 2 hónapja ismerjük egymást, de sosem volt semmi köztünk, mert épp egy nagy szerelmi csalódáson esett át. Néha flörtöltünk és ennyi. Aztán kezdtem egyre jobban megkedvelni, külsőre és belsőre is nagyon tetszik. Tudom, hogy én is tetszem neki, de felbukkant időközben a volt barátnője és nem foglalkozott velem. Persze nem is ígért semmit, tehát nem mondhatok rosszat. Nem jött össze a dolog másodszorra sem a csajjal és most elkezdett nekem udvarolni. Adjak neki esélyt? Úgy érzem, hogy ez a "ha ló nincs jó a szamár is" esete. Figyelmes, kaptam virágot is de nem tudom...félek, hogy hátha megint felbukkan a csaj és akkor ott hagy? Vagy mi lesz? Pedig nagyon bírom őt. L/21
2011. márc. 30. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Várj egy picit, hagyjad had próbálkozzon, aztán egy-két hét alatt már te is megtudod majd ítélni a helyzetet.

A másik meg hogy beszélj vele is erről.

2011. márc. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg jól látod! Ne kösd le magad, ismerkedj, barátkozz másokkal is. Ha úgy alakul, hogy már mással beszéltél meg egy programot és ő is hív, mondd neki, hogy nem érsz rá. Kérdés, hogyan reagál (ha könnyen veszi, valóban csak pótlék vagy). Másrészt adsz magadnak lehetőséget, hogy olyan valakivel találkozz, ahol te vagy az egyes számú és legfontosabb.
2011. márc. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én belevágnék! Ennyi erővel senkihez ne fűzz reményeket, mert bármi közbe jöhet! Az ember azért ennyire már ne sajnálja magát. Mindig 2 kimenetele van a dolgoknak, vagy sikerül vagy nem! Semmiben sem 100% a siker, akkor semmit meg sem próbálsz? Ennél az esetnél pedig lehet sokkal rosszabb vége egy olyan fiúval kialakított kapcsolatnak, aki újult erővel kezd Veled. Itt vagyok én élő példának! Ma lettem kidobva fél év után! Ennyi
2011. márc. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig voltak együtt és mennyire volt komoly az előző barátnőjével? Miért szakítottak? Ha nagyot csalódott, akkor nem biztos, hogy hirtelen bele akar ugrani egy másik kapcsolatba, lehet, hogy csak össze van zavarodva, szóval azért teljesen inkább ne éld bele magad. De amiket kérdeztem, jó lenne tudni. :)
2011. márc. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak két hónapig voltak együtt, de előtte képes volt egy évig udvarolni neki (csak a csajnak volt valakije). Nagyon szerelmes volt. Félévig tartott amíg összeszedte magát szakítás után...több idő volt mint maga a kapcsolat. És az is csak úgy sikerült, hogy a csaj újra feltűnt. A volt pasija miatt hagyta ott két hónap után. Én eleve úgy ismertem meg, hogy kijelentette vagy az a lány lesz a felesége vagy senki, csak azóta történtek dolgok és úgy látom kiábrándult. Viszont azért félek az egésztől, mert nagyon nagy hatással van rá a nő.
2011. márc. 30. 14:46
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Fú hát ez elég bonyolult akkor...de szerintem ez elég kell, hogy legyen neki ahhoz, amit te is mondtál, hogy kiábránduljon. Próbáld ne erőltetni a dolgot (nem gondolom, hogy azt csinálod), próbáld ne sokat keresni, aztán remélhetőleg lép. De mivel már kaptál tőle virágot, ez egy nagyon jó jel! :) Hajrá, szurkolok neked!
2011. márc. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kevés az önbizalmad.

Neki meg az élettapasztalata volt kevés eddig, de már rajta van, hogy levonja a konzekvenciákat a másik csajjal kapcsolatban. Ez időbe kerülhet.

Ha több lenne az önbizalmad, akkor ráhajtanál.

(Engem is hasonló szituban "kapott el" a mostani párom. Pár éve már együtt vagyunk...) :)

2011. márc. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

14,33.

Én nem nyomulnék! Arra most biztosan jó vagy neki, hogy segítesz elfeledni a másikat. De mi van, ha később jön egy harmadik, vagy ismét visszajön a régi? Adj neki időt, hogy lelkileg valóban túl legyen rajta. És ha néha-néha visszautasítod a találkozás lehetőségét, le tudod mérni, mennyire ragaszkodik hozzád. De ha te most "ráhajtol", akkor lelkileg is ráhangolódsz, és bizony nagyon nagyot fogsz csalódni, ha ő amikor "észheztér a mostani csalódásából" a végén mégis másképpen dönt.

2011. márc. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez tipikusan a ló meg a szamár, de még nem is ismeritek egymást, így nem tudhatjátok, ki a ló vagy a szamár esetleg az unikornis. Én azt ajánlanám, hogy persze randizgass vele, csak egyenlőre ne vedd túl komolyan és majd kiderül.
2011. márc. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!