Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Honnan lehetne megtudni, h...

Honnan lehetne megtudni, h valaki mikor született?

Figyelt kérdés
Nem rokon az illető, megkérdezni nem tudom.
2011. ápr. 4. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig a megkérdezés az útja a dolognak. Esetleg nézd meg közösségi oldalakon hátha publikus adat. Jobb ötletem sajnos nincs :(
2011. ápr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Keeper ***** válasza:

Modern megoldások: Facebook, iwiw, myvip

régies megoldások: megkérdezel valakit, aki ismeri az illetőt

találékony megoldások: elcsened a személyiét, vagy a születési anyakönyvi kivonatát (:D), megnézed, aztán elnézést kérsz, megmondod, hogy "leejtette" és visszaadod neki. ;)

2011. ápr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi, sejtettem, h a kérdezés lesz az egyetlen megoldás, facebookon, és társain nincs fent.


Csak annyira ciki, ismerem vagy 20 éve, és nem tudom, h mikor született, ő az évet is tudja, amikor én születtem, kicsit bunkóságnak tűnik, így egyszerűen rákérdezni:)

2011. ápr. 4. 13:44
 4/5 anonim ***** válasza:
.. én nagyon rossz vagyok dátumokban, sokszor kell rákérdeznem, még soha senki nem harapta le a fejemet.. pláne, ha neki is elmondod,hogy milyen kellemetlen a dolog, és hogy mennyire sajnálod, hogy nem tudod, de fontos lenne neked... sztem nincs olyan, aki ezen megsértődik... ha nem a házastárs az illető:)
2011. ápr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
lopd el a személyijét vagy vmi ilyesmit
2011. ápr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!