Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Anyám elküldött a picsbe mit...

Anyám elküldött a picsbe mit tegyek?

Figyelt kérdés

anyám elkezdett velem orditozni hogy huzzak a picsbe meg hogy takarodjak el innen mondtam neki hogy most ezt mért azt mondta hogy leszarja a fejemet hát... csak kicsit szar szerintetek mit csináljak??


15/L


2011. ápr. 12. 22:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Aludjátok ki magatokat. Reggel majd másképp fest a dolog.
2011. ápr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
21%
szívj el egy jointot
2011. ápr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Megértelek, de van az az idegállapot, amikor az ember hülyeségeket mond, mert szétfeszül. Nyugodj le, hátha ő is lenyugszik, vannak hirtelen haragú emberek, akiket utána nagyon tud bántani, ahogy viselkedtek.
2011. ápr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
Az előzményekről nem írtál semmit, de akármilyen durva a helyzet, egy anya akkor sem mondhat ilyet a gyerekének, pláne, ha komolyan is gondolja. Igaz, az enyém is mondta már ezt és még sok mást, nem tudsz vele mit tenni, valószínűleg nincs olyan szinten az érzelmi intelligenciája, hogy ezt meg tudjátok oldani. Főleg 15 évesen nem tudsz mit csinálni, várd meg, amíg el tudsz költözni, addig pedig marad az okos, bölcs hallgatás és a másik taktikus elviselése.
2011. ápr. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 TOMAtm ***** válasza:
31%
csomagolj
2011. ápr. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Anyukád kissé bepörgött, majd lehiggad. Mindenesetre elég nehéz elhinnem, hogy életedben először tapasztalsz nála ilyen kirohanást.
2011. ápr. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Holnap reggel 8-kor ballagj be a polgármesteri hivatalba, a gyámügyi előadóhoz. Első körben a rokonságban keresnek neked gondozót, gyámot, megkérdezve téged, hogy kinél szeretnél lakni. Ne félj a sorsodat a saját kezedbe venni.

Vannak, akiknek korán fel kell nőni, és egyedül intézni az életet. Sajnos.

Minden megoldás jobb lesz a jelenlegi helyzetednél.

2011. ápr. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
55%

enegem az apám le szar alak-ozott vagy hogy mondjam ezt :D

azóta megbeszéltük elég csúnya dolgot mondtam neki ezért mondta ezt rám,majd ti is megnyugszotok és szépen,higgadtan megbeszélitek mindezt :)

2011. ápr. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%
Engem meg lehülyézett az öcsém. Szerintetek ma még itthon aludjak, vagy már most csomagoljak és világgá menjek?
2011. ápr. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Keeper ***** válasza:

00:08-as

Oké , hogy hülye kérdésnek látszik, de ha 15 éves lány lennél, lehet, te is a lelkedre vennéd. Szóval nem kell rögtön bunkót játszani.

Kérdező: előttem írták már, mindketten lenyugszotok, és majd később higgadtan megbeszélitek.

Bár valószínűleg később is elő fog fordulni. Nekem is volt ilyen, és szerintem mindenhol van. A legjobb mondjuk az volt, mikor anyám elküldött a qrv@ anyámba :D

2011. ápr. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!