Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Segítséget kérnék, már nem...

Segítséget kérnék, már nem tudom mit tegyek, és mit higgyek, segít valaki?

Figyelt kérdés
8éve élek a párommal együtt van 2kisgyerek is!az elmúlt időben nagyon sokat veszekszünk 4 hónapja nem volt szex!egyik nap nagyon csúnyán veszekedtünk és azt találtam neki mondani,hogy elfogom hagyni erre ő hát menyél nem érdekel.nem tudjuk megbeszélni a gondokat,mert nem érdekli őt!már nagyon nem bírom!már nem szeret ugye?
2011. ápr. 27. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Ő csak a férfibüszkeség miatt mondta, hogy menjél, ezt nem kell szószerint venni.

Egy alapos, őszinte, javító célzatú mély elbeszélgetést ajánlanék Nektek.

2011. ápr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az is zavar hogy állandóan telefonál ide 10percet oda 10percet minket meg fel sem hív ha egész nap nincs itthon,ha én felhívom mindig leráz,hogy neki éppen nem jó!
2011. ápr. 27. 13:14
 3/6 anonim ***** válasza:

A telefonos marhaságot felejtsd el. Normális kapcsolatban az emberek kibírnak 8-10 órát a másik nélkül. Majd ha hazamegy, beszélsz vele, napközben ne zaklasd. Én is utálom, ha munka közben hívogatnak. Más kérdés, ha van valami fontos dolog, ami miatt fel kell hívni. De az meg nem olyan gyakorisággal fordul elő, hogy lerázzon. Elvárni sem kell, hogy hívogasson nap közben.


A másik, amit írtál, jóval súlyosabb gond. Igazság szerint ha nekem valaki azt mondtaná, hogy elhagy, segítenék neki csomagolni. Nem azért, mert nem szeretem, hanem azért, mert ő az, aki nem szeret. Ha ilyet mond, akkor menjen. (Ez esetben sajnos te mondtál ilyet.)


Én meghallgatnám a másik felet is, mert abból, amit írtál, sajnos az jön le, hogy te vagy a hunyó.

2011. ápr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jól látod, itt ég a ház. Ha vkit szeretek, azzal megbeszélem, hogy ne telefonálgasson munka közben, mert nincs időm beszélgetni,kirúghatnak, stb, nem lerázom. Ha vkit szeretek, és meg akarok tartani, azzal nem veszekedek állandóan, egy idő után leülök, hogy beszéljük meg. 4 hónapja nincs szex? Az egy férfitől finoman szólva is furcsa. Nem lehet, hogy van vkije?:( Mégis le kellene ültetned vhogy beszélgetni, ott a 2 kisgyerek, nekik szükségük van apukára, térjen már észhez... Persze a veszekedéshez 2 ember kell, te lépj ki ezekből, ne veszekedj vele, inkább hagyd rá, és ha lehiggadt, megbeszélitek. Ha nincs az örökös veszekedés, hátha újra jó mederbe terelődnek a dolgok.
2011. ápr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti van valakije.Az én férjem is ugyanígy viselkedett,és kiderült hogy megcsal! Nem létezik hogy egy egészséges férfiember kibírja négy hónapig szex nélkül! Próbálj vele beszélni,mondja meg ha megcsal,ne mástól kelljen megtudnod! Körülöttem is tudott mindenki róla,csak én nem.Magamtól kellett rájönnöm! Rohadt rossz érzés,de muszáj talpon maradnunk,mert nekem is van két gyerkőc!!
2011. ápr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ez jellemző, a férfiak sosem értenek meg semmit!

Próbáljátok valahogyan rendezni a kapcsolatotokat pl.:menjetek el együtt sétálni, amíg valaki vigyáz a 2 kicsire!

Hajrá!

2011. máj. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!