Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogyan található meg a sosem...

Hogyan található meg a sosem látott féltestvér?

Figyelt kérdés

Már régóta foglalkoztat a gondolat, hogy meg kellene keresni a féltestvéremet. 32 éves vagyok, van egy nővérem, a nagyszüleink neveltek 2 éves korunktól, mert anyánk egyik napról a másikra lelépett. Neki lett egy kapcsolata vagy több is, az egyikből lett egy gyerek, de intézetbe kötött ki. Aztán 16 évesen láttam először meg utoljára anyámat, tudtam hogy hol lakik, és a kíváncsiság odavitt. Mint egy vadidegennel, de elbeszélgettünk egy órát tömören-röviden és ennyi. Meg is bántam, meg nem is hogy elmentem. Persze megviselt engem, de mégsem fogtam fel hogy ő az anyám volt. Akkor nem mertem-akartam a testvérről kérdezni.

Ez már 16 éve volt kb. Azóta ő meghalt, 13 éve. Akkor utána néztek hol lehet a harmadik gyerek, de nem találtak semmit. Szóval őt már nem tudom megkérdezni hogy mi is van a féltestvérünkkel. Aztán jöttek a közösségi oldalak, és úgy éreztem találtam pár éve egy fiút akire illett az adat hogy ő lehet, születési adat és név...írtam neki de de azt írta sajnálja de nem ő az akit keresek. Az anyánk neve nem egyezett! De egyszerűbb lett volna ha meg kérdezem, nem én adom meg az adatot. Aztán a napokban ismét eszembe jutott de nem találtam már meg, valószínű törölte magát. Hogy mit akarok tőle? Nem tudom. Valószínű már van neki is családja, stb... biztosan benne is vannak kérdések, talán örülne ha választ kapna rá, vagy lehet becsukta ezt az ajtót örökre, nem tudom.... Sajnálom hogy így nőtt fel!!!!!! Tudom mit érezhet!

Hol lehet ennek utána járni???

Válaszokat-tanácsokat előre is köszönöm


2011. máj. 20. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudok segíteni sajna, de nagyon drukkolok! :))
2011. máj. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hagyd, hadd élje az életét... a helyedben nem zaklatnám fel. Nekem is van két féltestvérem, és egyszer beállított hozzánk váratlanul-hívatlanul az egyik kislánnyal az anyjuk és kb nagyon szarul esett, ahogy ott elkezdett mocskolódni... mondjuk ez nem a kislány volt, hanem a nő... a kislány kb meg sem szólalt, mondjuk én se nagyon, de nem esett jól a látogatás. pár évvel kisebb nálam, most 19 vagyok.
2011. máj. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Anyum a nepessegnyilvnatratasnal dolgozott. Ugy tudom, hogy 3 fuggetlen adattal meg lehet keresni.


Nev, Anyja neve, szuletesi ido.


Ha ezeket tudod, akkor eselyes szerintem. Tehat "Onkormanyzat es Nepessegnyilvantartas" iranyban indulj el esetleg...


37F

2011. máj. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy nővérem aki 8(vagy 9 pontosan nem tudom) évvel idősebb nálam apu előző házasságából de soha nem láttam apu pedig nem beszél róla és nem is merem megkérdezni. De kíváncsi lennék milyen. Egy közösségi oldalon megtaláltam de nem vitt rá a lélek hogy írjak neki. Kívánom hogy hamar megtaláld. :) Sok szerencsét.
2011. máj. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!