Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Családtagod saját hibája...

Családtagod saját hibája miatt is meddig nem talált állást, ezzel valamilyen szinten a családnak is gondot okozva?

Figyelt kérdés
Mi így vagyunk tesómmal, ritkán mikor lehetne akkor nem válalja mert messze van, vagy sok a tömeg, vagy nem felel ő maga meg az állásinterjún, viszont adósság adósság hátán, az idő meg felette is eljár szép lassan. Párja keres, ő nem, még bedolgozott ideje huszas éveinek közepén járva kb egy hónap. És persze jön a megsértődés, a másik támadása, stb stb mikor szól neki az ember. Mi a teendő?
2011. máj. 22. 13:37
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem a tesóm az öcsém éppen ez az. Igen az zavar, hogy míg én azon vagyok, hogy minél kevesebb bőrt huzzak le anyuékról, főleg, hogy a férje nem az apánk és úgyis látja ha anyu fizet ki dolgokat nekik, és akkor megy a veszekedés. Nemtudom, lehet, hogy kissebbségi érzetük van, de pl ma is összekaptam vele, pedig ő a hunyó most is, amikor nekem nem volt melóm én hallgattam, és nem költöttem a lóvét, mert nem mentezm bele adósságcsapdába. Most meg pl arra nem képes, hogy értem jöjjön, mert mennék haza több hónap után, most még buszozzak el hozzájuk külön, pedig melóztam ma is, és simán útba is esne neki, max fél km-nyi kitérő az egész. És jön azzal, hogy megadja az adósságát felém is kamattal együtt. pfff miből? a barátnője fizetéséből vagy miből? Nem pofátlanság ez? És még az zavar, hogy ugyanezt csinálta bátyánk is, sőt csinálja is, hogy anyu mindent megad a barátnőiknek is, én meg mindig mondom, hogy nem kell, ne költsön. Ezt nem tudom felfogni, feldolgozni. És én vagyok a szemét, mert ő most is spórolna a benzinen, pedig kifizettem volna azt a fél decibe került volna, de egy litert ha kellett volna.... na meg hasonlók. egy idő után tudom, hogy nehéz rávennie magát a melóra az embernek, de neki a muszály, nem nekem. ÉN DOLGOZOK és nincs adósságom, Ő nem, és neki van rengeteg. Akkor ki csinálja rosszul a dolgait? ÉN úgy érzem erőm felett is csinálom. :(
2011. jún. 4. 14:35
 12/12 A kérdező kommentje:
még annyi, hogy pár éve albisok is így össze vissza, de nem tudják beosztani azt a qurva pénzt.
2011. jún. 4. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!