Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Melyik családtagod ijesztett...

Melyik családtagod ijesztett rád legjobban életedben? Mit tett ami miatt megijedtél/aggódtál miatta?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok,hogy előugrott egy fa mögül és Te halálra rémültél hanem, pl. baleset érte,úgy bánt veled,hogy megijedtél miatta stb...
2010. okt. 23. 21:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Az apám. Meghalt, és mivel akkor még nem volt sem mobil, sem lakásunkban telefon, mire hazajutottam, hétvégén, 2 teljes napba telt, és nem tudtam, hogy vicc-e, vagy tényleg meghalt. :( És meghalt sajnos. (a táviratra azt hittem, h valaki megviccelt).
2010. okt. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Apukám éjszaka halt meg, pontosabban 23:45-körül, már 4 éve, karácsony előtt nem sokkal. Reggel apukám feleségének a fia jött, mi a gyerekekkel pont készülődtünk az oviba. A nagy akkor volt 4 éves, a kisi 1 éves. Azt hittem viccel, vagy valamiért szórakozik, és elküldtem melegebb éghajlatra és az anyjába, hogy szórakozzon ott. Aztán sajnos kiderült, hogy iagz. Végül bocsánatot kértem tőle. Megértett, hogy így reagálatm.
2010. okt. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Úgy látom, ez az apa halála mindenkinél csak viccnek túnik, mert abban bízunk szerintem, hogy örökre velünk maradnak. :(


(Az én apukám halt meg 23:45-kor)

2010. okt. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Aggódom a tesómért.. 25 éves de még nem volt egy munkahelye sem, személyiség zavaros. Unalmában kitalált egy ellenkező nemű személyt, és saját magával azonos neműekkel beszélget msn-en. Khm...
2010. okt. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Hát sajnos. Ez 17 éve volt, és még mindig nagyon fáj. :( (első válaszoló).
2010. okt. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%

1. apukám húsvét hétfőn hívott fel, hogy meghalt a nagymamám. megkérdeztem, hogy ugye most csak viccelsz, de sajnos kiderült, hogy tényleg nem volt vicc:(


2. 4 hónappal később rendőrök kopogtattak az ajtómon, hogy anyukámat elütötte egy autó, meghalt, a helyszínen kellett újraéleszteni, mentőhelikopterrel vitték kórházba, pár napig nem volt biztos, hogy életben marad:( de azóta szerencsére jól van:)

2010. okt. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Jó pár éve egy barátomról közölték,hogy felakasztotta magát...Bolondok napja volt sokáig azt hittem tréfa,mind azt hittük,telefonáltunk,és lassaan kiderült,hogy nagyon nem tréfa...Pedig előtte volt az élet :Ösztöndíjas lett,eljegyzése volt,lakás autó,boldog csalkádi háttér mindene megvolt,nem értettük, miért?Aztán a temetésen megértettük,hogy a boldog család amit kifelé láttunk egy hatalmas lufi volt,életem legmegrázóbb temetése volt,mikor láttam a családot egymást sértegetni sárt dobálni vagdalkozni,dulakodni,miközben őt a föld alá helyezték,és mindez miattuk történt...ÁÁÁÁÁÁ.Azóta is fáj.Nyugodjon békében.
2010. okt. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
az anyám 16 éves koromban meg akart ölni:S elmebeteg lett :S sajna már intézetben van:S
2010. okt. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
14 éves voltam amikor anyukámat és az öcsémet a szemem láttára gázolták el.Anyukám nem élte túl :( A kis öcsém azóta is (lassan 10 éve) orvoshoz jár és még mindig rémálmai vannak és néha kicsit furcsa :(
2010. okt. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
Mikor apám eltűnt, és küldött egy smst azzal hogy öngyilkos akar lenni meg utál élni. Amiket csinált tisztára mintha feltűnési viszketegsége lett volna, és mondta hogy hú de szar az élete...miközben fogalma sincs én megy anyám miket éltünk át amikről nem tud. De persze megijedtem, de elég szánalmasnak tartottam.
2010. okt. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!