Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mért nem nics hozzám egy jó...

Mért nem nics hozzám egy jó szava se?

Figyelt kérdés

Az van hogy anyám állandóan kiakaszt mert sose dicsér bármit csinálok mindig azt mondja hogy ezt elisvárom... tegnap is mondtam neki hogy 3 főtantárgyból 5-ös leszek évvégén és elkezdi nekem hogy a jókat könnyü felsorolni mondjam a rosszakat szerintetek mért nem képes anyit mondani hogy ügyes vagy? meg egysezr kiírtam facera hogy k*rva kémia kb egy hónapja és állandóan azzal jön hogy ilyen trágároknak egy rossz iskola veló nem ez amikor 5 -4 tanuló vagyok. Annyira iritál hogy a saját anyám nem képes megdicsérni nagyon rossz. Tegnap elimondtam neki de csak röhögött és már sírtam is hogy hagasson végig de a de csak röhögött tovább... milyen szülő az ilyen?? mért csinálja ezt??? :(:(


köszi 14/l


2011. máj. 25. 14:59
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
bocs a kérdésért elég bugyután fogalmaztam meg csak itt sírok és eléggé össze vagyok zavarodva szóval ez lenne a kérdés : mért nincs hozzám egy kedves szava se? :) köszi
2011. máj. 25. 15:07
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem az apám ilyen!kiskorom óta próbáltam megfelelni neki,de soha nem tudott megdicsérni,hiába voltam kitűnő tanuló,még az érettségim is mindenből 90% feletti lett tavaly,de arra is csak annyit mondott,h jól van. Sajnos vannak ilyenek! Még mindig rosszul esik,h sosincs egy kedves szava,mindenben csak a hibát látja,de már nem is akarok megfelelni neki,mert tudom,h ez lehetetlen:s:(

Nem ismertem a nagyszüleim,mert még nagyon kicsi voltam,mikor meghaltak,de lehet,h vele is így bántak a szülei,és neki ez a természetes...nem tudom.

2011. máj. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Azért ilyen mert irigy és ő sose volt ilyen jó tanuló...sajnos.Cudar egy világban élünk,nem veled van baja,hanem saját magával!
2011. máj. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nekem apám jófej nagyon szeretem csak 0-24 ben dolgozik kb szóval vele nem nagyon tudom megbeszélni :( és egy anyukával mindig jobb a viszony mint az apukával és ki dicsérjen ha nem ő? tiszta idegbeteg vagyok miatta állandóan segítek én vagyok az aki ha rosszúl van segít neki de még azt se köszöni meg már úgy vagyok vele hogy egyszer nem segítek neki aztán megtanulja...
2011. máj. 25. 15:19
 5/12 anonim ***** válasza:

Engem soha nem dicsért meg anyukám, és néha már nagyon jól esett volna, mert nagyon jó tanuló voltam, és ő is azt mondta, hogy elvárja tőlem mindezt. Ő nem volt irigy (szerintem ez hülyeség, hogy irigység lenne), mert ő is jól tanult és nagyon sokat is tanult az életében, így ő csak azt akarta, hogy én is így tegyek.

Igazából szigorú volt a tanulás terén, de tudom, hogy soha nem akart rosszat nekem. Viszont az igaz, hogy ez nem egy önbizalom-növelő módszer, és sokszor úgy éreztem én is, hogy csak egy ici-pici dicséretet szeretnék kapni. De szemtől szembe soha sem dicsért. Viszont volt, hogy hallottam, hogy mások előtt nagyon büszkén beszélt rólam. Csak fogalmam nem volt, hogy ezt nekem miért nem mondja el. De ő ilyen. Ma már rég felnőttem, de soha nem dicsért semmiért. Őt így kell elfogadnom.

2011. máj. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nálunk senkinek nem mond rólam jót...multkor halottam amikor a nővérével beszélt és azt mondta hogy nem tud rám büszke lenni és ég a pofája a társaságban hogy nem tud rólam semmivel dicsekedni nem vagyok egoista de van egypár jó tulajdonságom amit fellehetne hozni...
2011. máj. 25. 16:01
 7/12 anonim ***** válasza:

"egy anyukával mindig jobb a viszony mint az apukával"


Mekkora tévhit...

2011. máj. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Őszintén szívemből sajnállak. Én most szörnyülködtem el, miközben olvasom, h egyesek mikkel küzdenek. Mindneképp jó lenne egy nyugodt pillanatban elkapd őt és őszintén elbeszélgess vele, hogy mennyire "ki vagy éhezve az elismerésére". Ne vádold őt egyáltalán mikor a beszélgetésre kerül a sor, inkább hass a szívére. Te kezzd el őt dícsérni és majd csak utána állj elő,hogy te mire vágysz. Hidd el sokkal nagyobb hatást érsz el ezzel a módszerrel mintha dühbe gurulsz és követelőzől. Mindenképp sok sikert neked.
2011. máj. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi :))
2011. máj. 26. 17:56
 10/12 Barnabas30 ***** válasza:

Az ilyen az nem szülő, csak egy lelketlen, szeretni nem képes burok, akinek a véleményével nem érdemes foglalkozni. Nyomorult szadista az ilyen, nem tudok rá mást mondani. Illetve tudnék, de akkor kitiltalának innen. :-) Remélem, fog egyszer majd szeretni valaki téged.

Ja, és nagyon ügyes vagy, én gratulálok a tanulmányi eredményedhez! :)

2011. máj. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!