Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit tehetek az anyukámmal?

Mit tehetek az anyukámmal?

Figyelt kérdés
Egy fél éve folyton elmegy itthonról. Sosincs itthon minden vackot kitalál,h hova megy éppen. Soha semmit sem lehet megbeszélni vele.Miért menekül folyton, nem értem.
2011. máj. 27. 21:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%
Apukád beszéljen vele előbb!
2011. máj. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
nem találja a helyét? mivel szeret foglalkozni? mi az ami lelkét felüdíti?
2011. máj. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Sosem értettem az ilyet. Én úgy ragaszkodom a családomhoz és a gyerekeimhez, mint az oroszlán. Persze, nincsenek fogságban, de nagyon odafigyelünk egymásra. Szerintem ő otthon nagyon nem találja meg a számításait. Közös kirándulás, vagy mozi, csavargás segíthet, tehát ha otthon nem megy a közös hang, akkor találjátok meg a lakáson kívül. Aztán, ha egy kicsit közelebb kerültök egymáshoz, akkor már menni fog otthon is. Talán ...
2011. máj. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
69%
Sebaj, majd itt megmondják, végül is jól ismerik.
2011. máj. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
0%
anyádnak joga van a szórakozáshoz és az egyedülléthez, nem kell mindig otthon ülnie
2011. máj. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Biztosan bepasizott. A legjobb családban is előfordul.
2011. máj. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
25%

"anyádnak joga van a szórakozáshoz és az egyedülléthez, nem kell mindig otthon ülnie"


enyhe túlzásnak tartom ezt főleg a körülmények leirása nélkül. kérdezőnek üzenem h fordítva tegye fel a kérdést ha hasznos választ akar kapni. a nő sose hibás ez a gyk íratlan szabálya.


válaszom a kérdésre a következő. az anyukád még nem nőtt fel. nem képes a gyermekét nevelni. sok hasonlót láttam már csak jobb pillanatai vannak mikor hazajön aztán hiányolja a sok partit és visszaesik. ez hasonló mikor az alkoholista 3 hónap után visszaesik. nemtud téged elveszíteni ,de megtartani sem akar ha érted a hasonlatot.


a legjobb ha elfelejted.


sajnálom.

2011. máj. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
53%
Egyébként szerintem is bepasizott.
2011. máj. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
51%

21.44es


megszoktam már ezeket a sértegetéseket.


ha látja vki h nemképes vitatkozni érdemlegesen mindig a másikat szidja vagy sértegeti.

ezzel nem engem bírálsz hanem magadat.

nem veszem magamra a kijelentésedet.

2011. máj. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Amúgy én anyukám is elmegy mindig hétvégén de tudom hova megy.Pasijához nem nagy cucc ő is ember mint mi :) Én is eljárok barátnőmhöz mindig..És legalább egyedül vagyok otthon nem piszkál mindenért.Nézd te is a jó oldalát :D
2011. máj. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!