Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit tehetek az anyukámmal?

Mit tehetek az anyukámmal?

Figyelt kérdés
Egy fél éve folyton elmegy itthonról. Sosincs itthon minden vackot kitalál,h hova megy éppen. Soha semmit sem lehet megbeszélni vele.Miért menekül folyton, nem értem.
2011. máj. 27. 21:14
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
57%

21.38-as ismét.

nemakartam senkit sem megbántani habár látom néhányan magatokra vettétek.


én a saját tapasztalataim szerint a legjobbat próbáltam tanácsolni. nálunk anyu ismerőse kamionos és úgy elment 2 hónapra itthonról h egy szót sem szólt arról h elmegy vagy arról h mennyi időre és nem ez az első eset.


én itt nem hétvégi kiruccanásra asszociáltam mikor anyu elmegy itthonról. én ezt tapasztaltam meg. lehet itt írni h fke vagy hasonlók amiket írok viszont én ezt tapasztaltam. ez alapján írtam azt h felejtse el.


am meg honnan tudod h tini írta ki ezt a kérdést? és honnan tudod h hétvégi kiruccanásról van szó?


sakk-matt

2011. máj. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
54%
Elmegy a párjához, a barátaihoz talán nincs joga hozá, nyilván te se ülsz mindig otthon, nem is vagy kisbaba, nem kell érted meni a suliba, mégis mi a próblémád.
2011. máj. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Nincs pasija.Ezt szögezzünk le és már nem vagyok tini sem. És nem a hétvégi kiruccanásokról van szó. Apukámmal már próbálunk vele beszélni, elég kicsi sikerrel.
2011. máj. 28. 11:24
 14/30 A kérdező kommentje:

Jah és nem várom el,hogy mindig itthon üljön.

Ezektől a kommentektől nem lettem okosabb,de azért köszi.

2011. máj. 28. 11:30
 15/30 anonim ***** válasza:
0%

nyuszika, meséld már el, hogy miket csinál anyukád, ami annyira nem tetszik neked? kirándulni jár? hobbija van? barátnői? vagy mi?


hány éves anyád? és te?

2011. máj. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Egyszerűen kb. csak magával foglalkozik. Nem lehet semmit sem kérni tőle. Minden barátnőjét mintázza. Legfontosabb számára az énekkar. Múltkor pl.kiakasztott azzal a hatalmas problémával,hogy kosarazni menjen vagy énekelni. Hát ez nekem fájt. Be van zsongva. Folyton csak a pénzt költi és másokhoz hasonlítja saját magát. Kb. 2.gyerekkor. Az a bajhogy annyit vállal magára,hogy nem bírja lelkileg. én fősulira járok. 22 vagyok. Anya 43
2011. máj. 28. 11:38
 17/30 A kérdező kommentje:
és nem az a bajom,hogy bárhova is jár,de túlzásba viszi
2011. máj. 28. 11:40
 18/30 anonim ***** válasza:
27%
én ebből továbbra is azt látom, hogy hisztis vagy és irigykedsz anyádra...fogd már fel, hogy neki is joga van pénzt költeni magára és eljárni szórakozni, az, hogy túlzásba viszi-e az az ő dolga
2011. máj. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
látom a te anyukád sokkal rosszabb/rossz volt. Bár nem tom ki vagy. Aki nincs benne nem tudhatja, vagy lehet te is ilyen vagy?
2011. máj. 28. 11:50
 20/30 anonim ***** válasza:

"Miért menekül folyton" -írtad Kérdező.

Miért? valami elől szoktak menekülni, nem?

Egy szeretetteljes, nyugodt egymásra-figyelő légkörből nem szoktak menekülni.

Mi lehet ezen a téren? mi az én lehetőségem a javításra? figyelek eléggé arra, aki menekül? figyelek arra, mi zajlik a lelkében? hogy tudnék beszélgetni erről? meghívnám egy teára- kiemelve a megszokott környezetből az újdonság ereje segíthetne, hogy beszégessünk?

- én ezeket kérdezném magamtól.

2011. máj. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!