Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Anyukámmal nagyon rossz a...

Anyukámmal nagyon rossz a kapcsolatunk! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondja hogy nem segítek semmit,pedig igenis segítek.Egy héten 5-6szor mosogatok,paszujt puculok egy héten egyszer,minden reggel megigazítom az ágyat,a számítógépem karbantartom/egy hónapban letakarítom/,a tükrösszekrényt letörlöm/3 hetente/,porszívózok/egy hónapban egyszer kb./,meggyet szedek,megyet magvazok.Nagyjából ennyi.Meg azzal van hogy mo9ndás nélkül vagyis magamtól nem látom meg hogy mit kell csinálni.Ez szerintem csak kifogás mert melyik gyereknek nem kell mondani hogy mi a házimunka,erről jut eszembe hogy kapálok és gereblyélek az udvaronés a ház előtt.Egyfolytában belémköt,még akkor is ha tenét halgatok.!!!!!!NEM ÉRT MEG ENGEM!13 éves vagyok,nyár van pihenni akarok 7. osztály előtt hogy ulyra kitünő legyek,de ez igy nem naon megy.Segítség!!!!
2011. júl. 9. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
helyesírás
2011. júl. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Vannak anyàk,akik a gyerekeikre akarnak ràsózni minden munkàt, amelyet õ nem szivesen végez el.

Nem kevés amit segitesz neki, mondd neki szükséged van egy kis kikapcsolódàsra, nem csak kapàlni szeretnél.

2011. júl. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Először is, túl keveset szedel meggyet, havonta legalább 2x kell. Ne csak paszulyt hanem borsót is pucolj. Nézz át néha- néha a szomszéd kislányhoz, és csináld meg. Anyukád büszke lesz rád =)
2011. júl. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ilyen helyesírással nem leszel kitűnő tanuló.

Amúgy én ennél sokkal többet segítek otthon és nekem is azt mondja anyám, hogy egész nap nem csinálok semmit...

2011. júl. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
tedd amit ő mond. segíts neki.ő csak jót akar neked. hogy ha majd nagy leszel tudj magadról gondoskodni mosni,főzni takarítani..stb.
2011. júl. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
most nem a helyesíráson van a hangsúly! de anyukám 8 órát dolgozik.szinte minden nap főz.lehet hogy van olyan gyerek aki többet segít de néha megérthetne és foglalkozhatna velem is.
2011. júl. 9. 21:24
 7/12 A kérdező kommentje:
és az az egy hónapban egyszer az nem a megyszedésre hanem az előző dologra vonatkozik megyet 2 szer szedek én is
2011. júl. 9. 21:26
 8/12 anonim válasza:
100%
Nem tudom miért piszkál ennyire, ezek mellett a házimunkák mellett esetleg sokszor eljársz szórakozni vagy csinálsz olyan dolgokat amik anyukádnak nem tetszenek ? Egyébként szerintem ha ezeket a dolgokat tényleg mind megcsinálod, akkor nem kellene piszkálnia téged. Kérd esetleg apukád, vagy nagyszülők segítségét, hogy beszéljenek anyukáddal.
2011. júl. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok nem járok én sehová sem bulizni.Apukám megért engem
2011. júl. 9. 21:38
 10/12 anonim válasza:
Állj oda anyád elé, és mond meg neki, hogy nagyon eleged van, vagy pártolj át apádhoz.
2011. júl. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!