Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Az lehetséges hogy a fiamnak...

Az lehetséges hogy a fiamnak ne legyen keresztanya csak keresztapja? Nem találtunk senkit aki megfelelö lenne a keresztanyaszerepe!

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, az en fiamnak is csak keresztapja van, a testverem. Nincs felesege, a baratnoje meg persze nem lesz keresztmama. Nincs ebben semmi kulonos.
2009. febr. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges így is és fordítva is. A "Keresztapa" ( :) ) párja elláthatja a keresztanyai teendőket a ceremónián való részvétel nélkül is. :)
2009. febr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Persze, nem probléma. Egyébként én ismerek olyan gyerekeket is, akiknek a saját szüleik lettek a keresztszüleik is egyben, ezt is engedték.
2009. febr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nálunk a testvéremet szeretnénk keresztapának de a párját viszont nem szeretnénk keresztanyának!kicsit hülyén jönn ki de nem vagyunk olyan hű de jo viszonyban hogy a gyermekünk keresztanya legyen!
2009. febr. 9. 17:07
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat!!!
2009. febr. 9. 17:08
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Az én lányomnk 4 éve volt a keresztelője, római katolikussá kereszteltük, de nekünk NEM(!!!!!) engedték, hogy csak keresztapa legyen. Keresztanya nekünk se nagyon volt, ezért az akkori jónak hitt barátnőm volt!!! Természetesen nagyon nagyon megbántam!!!!!
2009. febr. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
02-09 17:02 - köszi a lepontozást annak a baromnak, aki lepontozott, pedig igazat írtam, csak azért nem írok ki adatokat, mert személyi jogokat sértené, ha publikusan kiadnám őket
2009. febr. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Persze, nincs azzal semmi gond, ha nem lesz keresztanyja. Ha a keresztapa megfelelő a szerepre, felesleges lenne csak azért keresni valakit, hogy látszatból legyen.
2009. febr. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Tiszelt 02.13. 14.34! A keresztszülőkre azért is van szükség, hogy megadják a segítséget a szülőknek a nevelésben, vagy ha a szülőkkel valami történik helyettesítsék őket. Ha a keresztszülő azonos a szülővel, a gyereket fosztod meg a későbbi segítő kezektől.
2009. márc. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
10.48: ez mind szép és jó elméletben, csak gyakorlatban az a jellemző, hogy a keresztszülőség semmilyen kötelezettséggel sem jár már manapság. Az én keresztszüleim pl. soha semmiben sem segítettek a szüleimnek vagy nekem, sőt, még idegenek is különb módon viszonyulnak hozzám. És sokan vagyunk ezzel így. Nem kell "kirakatként" valaki csak azért, hogy legyen keresztszülő.
2009. márc. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!