Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mégis mit tegyek? Már nagyon...

Bogee123 kérdése:

Mégis mit tegyek? Már nagyon idegesít!

Figyelt kérdés
Hat éves koromban elváltak a szüleim és mostohaapám lett. Ő sosem hagyott békén, sokszor meg is vert engem és a vérszerinti öcsémet is, kb. 10 és fél éves koromban hagyta abba, mostanában nem szokott. De van egy mostoha tesóm is, a fogadott apám fia, ő sose pakol el maga után ha reggeliztünk pl, és nekem kell és persze folyton azt mondja a mostohaapám, hogy trehány vagyok, hogy nem pakoltam el, közben nem is én szedtem elő. Mindig ha valamit jól csinálok, beleköt, hogy az még nem tökéletes, ráadásul anya egyetért vele. Apának meg sem említem ,mert összeverekednének és féltem apukámat, mert ő vékony, a mostohaapám meg egy kigyúrt izompacsirta..:( Ez már nagyon régóta megy így. És mindig fékeztem magam, arra gondoltam, hogy elköltözök apámhoz, de nem engednek oda. SZerintetek mi legyen?
2011. jún. 11. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szólj apukádnak ha oda szeretnél költözni, mondd el azt is hogy miért, hogy nem vagy ott boldog sőt. Adja be a gyermekelhelyezés módosítására a kérvényt, itt már téged is meg fognak kérdezni mert elég idős vagy már. Hihetetlen, hogy anyukád nem veszi ezt észre, vagy ha észreveszi van olyan gyenge hogy eltűrje hogy egy pasi a gyerekével így viselkedjen. Fel nem fogom hogy történhet ilyesmi. :(
2011. jún. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Beszéld meg apuddal, hogy nála szeretnél élni, és kérjen gyermek áthelyezést. Ha megvannak nála a megfelelő körülmények, akkor neki ítélnek.

[link]

2011. jún. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elvileg te magad is dönthetsz arról, mivel már elég idős vagy, hogy kivel szeretnél élni.

Szal élj ezzel a lehetőséggel, anyádat meg sz*ard le, egy retek kur*va, aki totál oda van a fas*zért.

Elég sok ilyen nő van, hogy fontosabb neki a palija, mint a gyereke:S

2011. jún. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha elmúltál 12, akkor a gyámügyön kérd, hogy - anyád helyett - járjanak el újra a gyerekelhelyezés ügyében. Ha már bíróságon vagy, akkor a te véleményed számít. Ha apukád normális körülmények között él és te is kéred, hogy odaköltözhess, meg fogják ítélni.
2011. jún. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Komolyan mondom sajnállak mert ekkora balf@sz a nevelőapád. bocsi Igen, szerintem is beszéld meg apukáddal hogy minél előbb oda akarsz költözni... mond el neki mi a helyzet... Esetleg más rokonodhoz is mehetsz... SOK SIKERT!
2011. jún. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 chewbaccaa válasza:
Szerintem is fogadd meg a fenti tanacsokat es sok sikert az uj elethez apukaddal :-)
2011. jún. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :$ :) ja, anyukám kedves meg minden, csak a nevelésbe nem szól bele ha a nevelőapám kiabál...és ha apának szólnék el kéne mondanom miért költöznék de félek, hogy balhé lenne, mert mindig azt mondják, hogy rám terelődik az egész, én vagyok a hibás. és apa meg nem tűri ha minket nem hagynak, ebből i sordibálás lenne és félek, hogy elfajulna adolog :(
2011. jún. 13. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!