Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama vagyok, mégis idegesít...

Kismama vagyok, mégis idegesít egy gyerekzaj, miért érezhetek így?

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon várjuk a kisbabánkat, tervezett baba, már most imádjuk, szóval...csak az a baj, hogy a szomszédban van egy pár hónapos csecsemő, állandóan sír, van hogy éjszaka is felkelek rá. Volt egy idő, amikor aranyosnak tartottam a sírását, de mostmár annyira idegesít!!!!!!!! Meg az is, ahogy hallom, hogy gagyognak neki!!Áááááááááá! Miért érzek így???
2011. máj. 23. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenki az a tipikus "jajjmegeszemnembajhavisítdeédes" érzelmű nő, még akkor sem, ha épp kismama. Más gyerekével én pl nem vagyok el sokáig, úgy értem, cuki meg minden, de ha pl sivít, az engem is idegesít! Ettől sztem még nem leszel rossz anya!
2011. máj. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Más gyerekének a sírása engem is idegesít, pedig az enyém már mindjárt 3 éves :) Még a tesóm kis félévesének is zavar a sírása ... sztem azért mert én nem tudom őket megvígasztalni.
2011. máj. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hormonok. Nekem 2 gyerkőcöm van,és néha apró dolgok miatt vagyok képes nagyon kiakadni-pedig Imádom a gyerekeinket!!


Üdv:2gyermekes,24h.km.

2011. máj. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Más gyerekéért én sem vagyok túlzottan oda,a párom meg egyenesen utál minden más gyereket.:)))Pedig sajátjait imádja-én is-.Nem mindenki képes keblére ölelni az egész világot,a sajátodat szeretni fogod,ne aggódj.
2011. máj. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi-köszi!:) Megnyugtató, hogy nem vagyok egyedi eset :)))

Amúgy a férjem se szereti a gyerekeket úgy általában, csak a sajátját :).

Én egyébként szeretem a gyerekeket, azért is lepődtem meg azon, hogy így reagálok most a gyereksírásra, meg a vele járó gagyogásra :/.

2011. máj. 23. 20:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia ez tuti a sok hormon :D én is ilyen voltam most is babát várok de már nem zavar...viszont féltékeny vagyok a vége fele járó kismamikra:D
2011. máj. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

:D Hát én már a végét járom, csak pár hét :)))

Ezek szerint én meg a már megszült kismamákra vagyok féltékeny :D:D

Van benne valami :))

2011. máj. 24. 08:22
 8/8 csak1csajszi ***** válasza:
Szerintem egy kisbabának nem is kell gügyögni.. :S Tesóm gyerekének sose gügyögtünk,anyám se szereti,így is megért mindent.. úgy kell beszélni hozzá,mint más emberhez,hisz ő is egy kisember :) Úgyis megfogja érteni.. szerintem :)
2011. máj. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!