Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 éves lány vagyok szép okos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány vagyok szép okos modellkedem! és mégis még az életbe nem volt pasim! Mit csináljak már nagyon idegesit?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 21:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
15 évesen még semmit nem kell elkapkodnod...
2011. júl. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
49%
Tedd alacsonyabbra a mércét.
2011. júl. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Meg az egót is tedd alacsonyabbra.
2011. júl. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Modellkedsz? Nem zavar, hogy 13 éves vagyok? xD
2011. júl. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%

es akkor mi van ha modelkedsz?/:)

attol meg nem bisztos h szep vagy:)

mutass kepet:D es majd meglassuk hogy szep vagye vagy nem

2011. júl. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is gondolkoztam hasonlóan magamról 15 évesen, csak nem mondtam ki ilyen nyíltan:) A lényeg, hogy míg ezzel foglalkozol ilyen intenzíven, nem lesz pasid. Tapasztalat. Futottam 2 évig egy srác után, mert tetszett, és azt hittem, ha nem ő akkor senki... Aztán csalódtam, mert lepattintott, és lemondtam a férfiakról örökre:D következő héten összejöttem a szerelmemmel, ez egy éve volt már:) szóval nyugi. ja, és 17 voltam akkor:)
2011. júl. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"Mit csináljak,már nagyon idegesít?"

Tanuljál,tanuljál,olvassál,sportolj,táncolj,élt az életed míg gyermek vagy!!!Mert most vagy az a fiúkkal ráérsz érett korodban foglalkozni

2011. júl. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
29%
szeretem azokat a csajokat akiknek nagy az egója ^^ én is ilyen vagyok fiúba ^^ ismerkedhetnénk :)
2011. júl. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

> és mégis még az életbe nem volt pasim!

Szerintem ez nem egy nagy katasztrófa.


> Mit csináljak már nagyon idegesit?

Ne gondolj folyton erre. Foglald el magad.

2011. júl. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%

Tényleg okos vagy, 3 egyszerű mondatban 6 helyesírási hiba. Plusz egy jókora önteltség, és ez az, amitől tutira kudarcra vagy ítélve. Sokmindent elmond az, hogy mit emelsz ki magadból. Tipikus "modell-betegség", hogy nem vagy képes a felszín alá látni, és nem vagy képes leszállni a magas lóról. Majd ha elhiszed magadról, hogy nem vagy annyira hű de különb másoknál, majd ha nem az lesz a fő, amit kiemelsz, hogy modellkedsz, ha majd normálisan viszonyulsz másokhoz, na akkor majd lesz pasid.

Egyébként: mit csinálj? Pasizz... -.-

2011. júl. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!