Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miért van az hogy a nővérem...

Miért van az hogy a nővérem mindíg mindentől elveszi a kevdem?

Figyelt kérdés
pl.:Most lessz egy munkahelyem,és mondta hogy ilyen +,olyan lessz a főnök(velem) kössem fel a gyatyám,stb stb.Miíg a negatív dolgokat hajtogatja,s ettől teljesen elmegy a kedvem.Hogy én ilyen,olyan vagyok.Így is félek már most, a munkahelytől mivel még abban a szakmában nem dolgoztam,és a szakmám sem az.
2011. jún. 23. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy alapból egy pesszimista típus,vagy csak féltékeny. Bár ha jól viselkedik veled,akkor tényleg csak jó szándékból "készíthet" fel téged,csak neked akar jót,hogy mindenre oda figyelj,és készülj fel a munkára,hogy ne veszítsd el az állásod!
2011. jún. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert ő ILYEN.Engedd el a füled mellett,nehogy már az ő saját félelmei miatt beparázz!Ilyen jól ismeri a főnöködet?Az én nővérem is sokat tett azért,hogy ne gondolhassak sokat magamról,s néha még ma is tud bántóan viselkedni,de igyekszem úgy gondolkodni,hogy ilyenkor nem tudja mit csinál.Tényleg engedd el a füled mellett.Jó,hogy olyanba kezdesz,ami más,mint amit eddig csináltál,ez izgalmas,tiszteletre méltó,és mindenképpen fejlődést hoz.A tesód viszont hátráltat,ha rá hallgatsz.
2011. jún. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyik füleden be - másikon ki!

Maradj jókedvű, ne törj meg.


Az egyik volt kolleganőm volt ilyen negatív, mindig szívesen közölte mással a rossz hírt... az ilyet kerülni kell. Mivel a nővéred gondolom nem tudod kerülni, hát ezzel kell együtt élned. Amikor mondd egy negatívat, gyorsan fordítsd át az ellenkezőjére a mondatát.

2011. jún. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen ismeri a főnököm,én még nem is találkoztam vele.Remélem belejövök mert tényleg nem tanultam ezt a szakmát.Be tud szólni dolgokat az is biztos,ilyenkor kész vagyok:(
2011. jún. 23. 13:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint minden szakmába bele lehet jönni.A főnökkel való találkozásnál pedig barátságosan mosolyogj,az,hogy a nővéred ismeri egy oldaláról a főnököt nem jelenti,hogy az a valós oldala,vagy hogy Veled is olyan lesz.Hadd indítson szegény főnök tiszta lappal:)Te csak legyél kedves és mosolyogj!És cseppet se aggódj!Ha idekerültél,erre a munkahelyre,annak oka van.
2011. jún. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, vannak ilyen negatív emberek. Erre van hajlamuk. Nekik lenne jó, ha kigyógyulhatnának ebből.
2011. jún. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát figyelj.Az élet nem egy habos torta, mindenhol vannak buktatók, és valószínű a nővéred ezt már tudja.Csak felkészít.Mindenhol vannak bunkók és idióták.Lehet ezt még negatívumnak veszed, de egy idő után be látod, hogy igaza van...

Mert tényleg könnyebb lenne az élet, ha mindenki kedves, aranyos, mosolygós lenne, de sajnos ez az ország nem az!!!

2011. jún. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!