Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A nővérem kétszinű! Miért ilyen?

A nővérem kétszinű! Miért ilyen?

Figyelt kérdés
A nővéremmel már napok óta nem beszélek.Férjével ugy szintén,mert épp olyan,mint a tesóm.Egy házban élünk,bármi problémája van,éngem hoz elő,hogy én ilyen,meg olyan vagyok,de saját magát soha nem veszi észre.Anyámmal ha veszekedik,mindenfélének elmondja őt,másnap meg mintha semmi se történt volna,kenyérre lehetne kenni.Már nem birom elviselni,nem akarom utálni...de minnél idősebb vagyok,annál nehezebben viselem.Sokszor beszéltem neki erröl,de értelmetlen volt.Tudom,hogy azt szeretné,hogy tünjek el otthonrol,de miért kell akkor kikésziteni?Ő 28 én 22 vagyok. Másnak is van ilyen nővére?Hogy lehet nyugodt ideggel elviselni?
2011. aug. 14. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Költözz el és nem kell elviselned. 22 évesen már bőven érett vagy rá.
2011. aug. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem ő egy ilyen típusú ember lehet, szóval ez a magatartás nem mindig függ kortól, márcsak abból is látszik, hogy habár te fiatalabb vagy nála, mégis látod hogy ez a viselkedés nem helyén való.. vagy lehet, hogy olyan társaságban van? végülis ha a férje is olyan.. egyébként nem sok mindent tudsz tenni, mivel a családtagjainkat nem tudjuk megválogatni... vagy esetleg próbáltad már vele megbeszélni, hogy nem szereted mikor így viselkedik? lehet akkor észbe kapna..
2011. aug. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Már bocs első, de ha a nővérének van férje, akkor miért nem az költözik el, miért Ő költözzön? Tesójának már saját családja van.
2011. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mért nem megy ő a pasijával egyetembe legalább adnak valamit a közösbe, anyukád hogy viseli öket?

Amúgy tűzet tűzzel ha ő leszol téged te is szóld le őt, a háta mögött, a képébe mindenhogy. Tégy gonyos megjegyzéseket hogy mért nem költöznek, hogy majd anyukátok nyakára vállalnak gyereket...

2011. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Gyerek már van és ha vissza gunyolódok,azzal csak ujjabb cirkuszra jutok.Én bizony el fogok menni,csak még keresem a biztos hátterem,csak egyedül a szüleimet sajnálom,mert mindent megbocsájtanak,anyukám pláne...tesóm vérig sérti,másnap megbocsájt.Állitólag el fognak menni...majd egyszer.De valahogy még egész nyugodtan élnek és alapozzák az életüket itt.
2011. aug. 14. 22:10
 6/9 anonim ***** válasza:

22:04-es

A kérdező viseli el nehezen a nővérét, akkor miért a nővére költözzön el. Gondolod megtenné? Pláne, hogy megtudtuk, hogy kis gyerek van.

Biztos nagy a ház, ha ilyen sokan elférnek benne :)

2011. aug. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bizony, ez még a testvéri féltékenységre vezethető vissza. Igaz kicsit kóros, de egyáltalán nem ritka. Az idősebb lány testvéreknél akár életük végéig fixálódhat.


Csak az a megoldás, ha eltávolodsz tőle, és minél kevesebb infót tud meg rólad. A látszat barátság csak sunyi támadásokhoz vezet.

2011. aug. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
pontosan igy van.Amikor kicsik voltunk,rengetek mindent elmondtam neki.De aztán hamar megtanultam,hogy hiba bármiröl is beszélnem neki,mert egy ujjabb veszekedéskor mindent kikiabált.Szeret szurkálódni,persze nem hagyom magam és hát,legalább 18 éves koromtol nem ismer igazán,hiába egy házban élünk.
2011. aug. 14. 22:30
 9/9 anonim ***** válasza:
47%

Egy normális lánynak az a vágya, hogy elkerüljön hazulról,

egy megfelelő egzisztenciával rendelkező pasi oldalán,

akivel majd közösen családot alapíthatnak.


A nővéred meg beérte egy "nincstelen csövessel", akit jobb híján hazavitt, mint egy "talált gyereket" és téged/titeket akar kitúrni, hogy egyáltalán legyen hol lakniuk!!

2011. aug. 19. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!