Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Kinek milyen a kapcsolata az...

Kinek milyen a kapcsolata az anyjával? Engem az enyém nagyon ki tud boritani!

Figyelt kérdés

Mindig beleköt abba amit csinálok,ha vkivel összeveszek akkor biztos csak én lehettem a hibás,hogy nincs barátom az is csak és kizárólag az én hibám.Arról nem is beszélve,hogy állandóan le akar fojtani,magához láncolni és ez kimondhatatlanul zavar!!!

20L


2011. jún. 27. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Apukáddal együtt éltek? Anyukád mennyi idős? Apukáddal milyen kapcsolatod van? Anyu apu hogy jön ki egymással? Anyut hogyan nevelték? Van tesó? Lehet, hogy anyukádnál pszihés ez a viselkedés.
2011. jún. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok. Nem akarok kutakodni, csak arra gondoltam, ha anyu körül olyan emberek vannak akikkel már elfáradt a kapcsolat és egyedül érzi magát, akkor csak te vagy neki akit igazán a magáénak tudhat, hiszen saját húsából-véréből vagy. Most a felnőtt és gyerek határán vagy, de ahogy múlik az idő, inkább távolodni fogsz, ami természetes. Lehet,hogy anyukád érzi ezt tudat alatt és nem akar elveszíteni.
2011. jún. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát szavamra...szintén 20 vagyok és velem is dettó ugyanez a helyzet...én már elfogadtam hogy olyan amilyen toleráns vagyok amennyire lehet de ...én egy ideje megfogadtam h felnőtt ember vagyok és egy szülő sem engedheti meg magának azt a luxust hogy egy életre "bezárja a gyerekét...mostmár ugyan vmenyire szabad vagyok mert mehetek ahova akarok nincsenek merev szabályok arra h mit hogy csináljak de a lelki teher akkor is megmaradt...

egy olyan gyerek felnőttként sokkal jobban eltud boldogulni a világban akit nem burokban neveltek és nem tiltottak még a vattacukortól is...

2011. jún. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ugyanez van velem is sajnos...

15/L

2011. jún. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Náam ugyenez a szitu,még annyi hogyha pénz kell neki akkor is csak kb 5 percig vagyok jó neki.De idén remélem már el tudok innen költözni...
2011. jún. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is 20 vagyok, az én anyám is hasonló. Minden az én hibám, állandóan rossz, amit csinálok, semmi nem jó neki. De hát én már beletörődtem, inkább nem figyelek oda mikor épp egy apróságon üvöltözik már fél órája.
2011. jún. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!