Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Anyakönyvi kivonat beszerzése?

Anyakönyvi kivonat beszerzése?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, állítólag van egy testvérem, de én nem tudok róla. Már egy ideje keresek utána(1éve), de mindenki csak lapít, és állítólag senki nem tud semmit. Anyu papírjait már mind megnéztem, de semmit nem találtam. Szeretném valahogy megtalálni egyáltalán igaz lehet-e. De se nevet, se lakcímet, születési időt/helyet nem tudok. Így hogy tudnék neki esni a keresésnek. Ennyi idő után már jó lenne, valami kézzel foghatót találni. Csak anyu nevét tudom, így tudnék valamerre lépni?
2011. júl. 8. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Honnan veszed, hogy van egy tesód, ha "senki nem tud semmit"? Akkor mi a forrás?


Féltestvér? Melyik oldalról? Ez mind-mind nem mindegy.

2011. júl. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Forrás: család, de inkább terelik a témát. Ha nem lenne, konkrétan megmondanák, hogy nem, de mint akinek ég a háza... Azért én sem vagyok hülye.

Féltestvér, anyu részéről.

2011. júl. 8. 13:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem marad más, minthogy rákérdezel. Leülteted anyukádat, és belevágsz. Tényleg nincs más megoldás. Esetleg valami olyan rokont faggatsz ki, aki tudhat róla. De csak tőlük tudhatsz meg valamit is.
2011. júl. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha tudod a nevét nézz szét közösségi oldalakon. sanszos, hogy fent van!
2011. júl. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ekeke ***** válasza:
Valami óriási szégyen lehet a dologban. Vagy súlyos fogyatékos (rainman), vagy valami falu szégyene megcsalásos sztori.
2011. aug. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!