Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogyan vélekedtek munkatársam...

Hogyan vélekedtek munkatársam ezen gondolkodásáról illetve meddig érdemes ezt megtartani magának az ember?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy kábé nyolc évvel idősebb nálam, kb olyan 35 lehet. Mostanában furának érzem magammal szemben, ma ki is jött egy két hülyesége, be is volt picit piálva amúgy, én mondtam neki, hogy nemtudom, hogy hülyéskedik e vagy komoly e a viselkedése. Ő erre elkezdte nekem ecsetelni, hogy xarjam le, hogy más mit mond, gondol, ő is ha előről kezdhetné ugyanolyan "csavargó" lenne mint fiatalon, stb stb... ha valami nem tetszik valakinek nyugodtan vágjam szájba, ne törődjek semmivel.... Úgy én értem hogy jót akart ezekkel, de mégis mennyire jó az, ha az ember nem törődik a másik érzéseivel, hogy hogy eshet neki egy két olyan beszólás amit nem is várt.Tehát ti mennyire adtok az ilyesfajta embernek úgymond a szavára? amúgy családos, de csalja is néha a feleségét, meg ilyenek.....
2011. júl. 13. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy tetszel neki, csak eddig józanul nem mert ennek hangot adni. Ma viszont elég meleg volt, így ha keveset ivott, az is "bátorrá" tette és így próbálta jelezni feléd, hogy szívesen bepróbálkozna nálad, és ha ebben te is benne vagy, akkor ne akadályozzon meg ebben az, hogy mások mit mondanak.


Persze a másik eset, (vagy mindkettő) hogy ő az a fajta "bika", aki minden új nőnél bepróbálkozik, mert nem hagyna ki egyetlen lehetőséget sem.


Én nem venném komolyan, sőt, ha legközelebb bármi módon közeledne, értésére adnám, hogy felesleges pedáloznia.

2011. júl. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
óóóóóóóóóóóóó apám. :P félreértettél. én is férfi vagyok. :P nem ez a lényeg, hanem, hogy olyan ossza az észt aki az ő életútját tartja jónak, miközben nem egy példás út volt az. :P
2011. júl. 13. 20:31
 3/8 Timó320 ***** válasza:

Szerintem mindenki azt kapja az élettől, amit megérdemel.

Ha figyelmes vagy az emberekkel, szeretni fognak, és elfogadják tőled a negatív kritikát is, anélkül, hogy haragot szülne. Ez nem jelenti azt, hogy alá kell vetni magad mindenben mások akaratának, de miközben megmondod a magad véleményét, jó ha figyelemmel vagy a másik érzéseire, temperamentumára, és személyiségére. Én rengeteg emberrel dolgozom együtt, és ez bevált. De abban igaza van a kollégádnak, hogy nyugodtan mondd meg a véleményed, csak a csomagolás nem mindegy. És a legtöbb esetben tényleg tenni kell mások véleményére, ha te meggyőződtél viselkedésed helyességéről. Persze itt is lehetnek kivételek. 32/L

2011. júl. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
persze. csak én azt vettem ki az övéből, hogy igazából ez egy olyan világ, hogy senkié sem lényeg. és bár ha több idő lett volna kifejthettem volna, de megvan győződve, hogy a tanulás hülyeség, az a valami, hogy ha az ember nem tanult és mégis dolgozik bármikor ha akar. Ez igaz is, én is nem olyat melózok amit kellene, de legalább.... de nemértem vagyis nemtom elhinni, hogy tényleg nem csinálna semmit sem másképpen.
2011. júl. 13. 20:35
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok! Bocsi, ezt "kellőképpen" félre-értettem.

Reméljük, hogy nem bepróbálkozni akart! :))))

2011. júl. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Timó320 ***** válasza:
Szép dolog, hogy bármilyen munkát elvállal az ember, de a tanulás igenis fontos. Sosem tudhatod mit hoz a jövő, és minél többet tudsz, minél sokrétűbb a képzettséged, annál kevésbé vagy kiszolgáltatott.
2011. júl. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
persze de arra értette, hogy nem minden a diploma, én ezt tudom, mondtam is neki, az ember ezt már magától is észrevette, hiszen gyárban kényszerülök én is mint sokan mások, csak ezt arra fel mondta, hogy mondtam neki példának, hogy nem akarok én nagyképűnek tünni ha visszaszólok, azért is nem szólok inkább mert már megkaptam hogy azért vagyok nagyképű mert ....... és ő erre mondta.
2011. júl. 13. 20:45
 8/8 A kérdező kommentje:
meg végül is azért is, hogy xart sem ér a papír, aki dolgozni akar, az nem válogat, de azért hol lenne a mai világ, ha nem lennének értelmiségi emberek? azért ezt kár tagadni bárkinek is. Ha mindenki földműves maradt volna, barlangba laknánk ennyi erővel mindekni még. :P de nem?
2011. júl. 13. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!