Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mi legyen szülinapjára?

Mi legyen szülinapjára?

Figyelt kérdés
halihó! pénteken lesz anyum szülinapja, és mi lenne, ha valami ágyba reggelit csinálnék? na hát ez volt a terv, de mivel anya 6kor kel, és dolgozik, ezt nem hiszem hogy bejön, szombatra sem tudom húzni, mert akkor meg én megyek el itthonról, mert ottalvós táborba megyek. arra gondoltam, hogy csinálok MA egy tortát, és azt szeretném kérdezni, hogy elálll-e a torta egy napot a hűtőben, mármint bizti, hogy eláll. de szeertnék valami ajándékot is "hozzácsapni".valami saját készítésűre gondoltam, de ne legyen nyomi. segítsetek kérlek, az összes ötlettel kapcsolatban, ja és amúgy 12 vagyok
2011. aug. 4. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:

De aranyos vagy, örülhet akinek ilyen gyereke van! :)

Nagyon sok tortának (főleg a sütés nélkülieknek) jót is tesz az egy napos állás,nemhogy ártana!

Saját készítésű ajándék: én egyszer nagy siker arattam a következővel: a www.ezenanapon.hu-n kikerestem minden témában, hogy az illető születésnapján mi minden történt, melyik évben. Elrejtettem a listában az ő születését is, vhogy így: és X évben, ezen a napon született YZ is, aki azóta is családja és barátai örömére él, ezt és ezt hajtotta végre, ilyen érdemei vannak stb. Az illető azóta is kincsként őrzi :).

Nagyon boldog születésnapot Anyukádnak, de azt hiszem, a legnagyobb ajándékot a te személyedben már megkapta :).

2011. aug. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

citromos baracktortát elkezdtem csinálni itt a link: [link]

azt bszeretnám kérdezni, hogy a tésztához a vajat olvasztva, vagy hogyan tegyem bele?

2011. aug. 4. 09:09
 3/4 A kérdező kommentje:
ja, SÜRGŐS, amúgy köszi a válaszokat előre is, és az első válaszolónak is! thanks
2011. aug. 4. 09:22
 4/4 anonim válasza:
Hát ha egy tálba belerakod az alapanyagokat és úgy gyúrod össze akkor nem kell felolvasztani.
2011. aug. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!