Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » HOgyan tehetném pozitívabb...

HOgyan tehetném pozitívabb gondolkodásuvá?

Figyelt kérdés
Az édesanyám nagyon negatívan fog fel mindent. most épp nincs munkája, és hogy ha van egy probléma, mindig nagyon negatívan nézi. HOgyan változtathatnám pozitív gondolkodásúvá? azért is zavar, mert én sem szeretnék olyanná válni, mert nekem még úgy ahogy sikerül mindig pozitívan felfogni a dolgokat és csak mosolyogni egyet, és megpróbálni megoldani a problémát, de anyukám csak ismételgetni, hogy jaj, milyen rossz. ezzel szerintem tényleg be is vonzza azt. nem akarom átvenni tőle. márpedig ha vele élek, ez eléggé elkerülhetetlen. Vidámnak akarom látni, és pozitívnak. Segítsetek légyszi. :) 16/L
2011. aug. 8. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Kérdező: sajnos ezen nem nagyon fogsz tudni változtatni, max ha gyökeresen megváltoztatod az életét. És sajnos tudom miről beszélek, pedig csak 21 vagyok :/

Annyival viszont segíthetsz a dolgon, ha minden nap megleped valami kis aprósággal - nem tudom mennyire veszed ki a részed a házimunkából, de egy gyors mosogatás, ágyazás, egy finom reggeli csodákat tesz :)

2011. aug. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos sehogy.Nekem az a tapasztalatom,hogy felnőtt korban már nem nagyon változik meg az emberek gondolkodás módja,ha csak nem történik radikális változás az életében.

Annyiban tudnál neki segíteni,hogy mindig kedves legyél vele,mosolyogj sokat,viccelődj,ne legyél búval bélelt,segíts neki sokat:)

2011. aug. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igyekezni fogok. :)
2011. aug. 8. 22:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Mutasd meg neki a Titok c. filmet

Nekem segített, sokkal jobb :) Mióta pozitívan gondolkodom ezerszer jobban szeretek élni :)

20L

2011. aug. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vegyél neki füvet:D Amugy az élet szar csak te még hitegeted magad hogy nem:) Elobb utobb te is rájössz:P
2011. aug. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!