Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehetnék egy vidámabb,...

Hogy lehetnék egy vidámabb, pozitívabb ember?

Figyelt kérdés

Tegnap szakítottunk a barátommal, emiatt eléggé közel vagyok a depresszióhoz. Sok olyan embert ismerek, akik nagyon pozitívak, szinte semmi miatt sem lógatják az orrukat, mindenen mosolyognak, maguk köré vonzzák az embereket a jó kedvükkel. Hogy lehetnék én is ilyen? Hogy szedjem össze magam a depiből? Hogy pozitív energia áramoljon belőlem, a mostani negatív helyett? Hogy a férfiak vonzódjanak hozzám, mikor meglátnak? A külsővel nincs gond.

Bocsi, de nem tudtam, ezt milyen témába írjam.


2010. szept. 28. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

az egyik válasz hogy térj meg (mármint Jézushoz)

a másik hogy a világnak az a része ahol élünk (te is) az átlaghoz képest elég kellemes hely úgyhogy alapesetben indokolt a jókedv

nameg egy szakítás nem tragédia, nyilván nem illetek össze akkor meg az lenne a szomorú ha még erőlködnétek az ügyben

keress valami új hobbit

2010. szept. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem kell ide szentfazék, hívős baromság, köszönjük; agymosást nem kértünk :P


Egyelőre ne foglalkozz párkapcsolati dolgokkal, hagyd kihűlni. Az legyen a lényeg, hogy megtaláld újra önnön magadat. Barátkozz, legyen egy új hobbid, mozdulj ki, akár egy tíz percnyi sétára, stb. Belül szedd rendbe magad. Aztán a többi jön majd magától.

2016. júl. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!