Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mi most akkor mind nagyon...

Mi most akkor mind nagyon távoli rokonok lennénk?

Figyelt kérdés

Mert ha mindannyiunknak Ádám és Éva ősapja , ősanyja akkor valami rokoni szál köztünk van nem ?

Ez szerintem picit brutál mert most van egy barátnőm aki idősebb nálam 18/F vagyok ő 19/L , és ez szerintem azért durva mert most egy távoli nővéremmel megyek ágyba meg csókolózok ...


2011. szept. 13. 21:44
1 2
 11/15 anonim válasza:
2011. szept. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
kérdező nem azt írtam ,hogy az unoka testvéreddel hanem, unokatestvérrel!
2011. szept. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
akkor te ne szaporodj
2011. szept. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 hollófernyiges ***** válasza:
A rokonság sokkal közelebbi, valójában elég párszáz évre visszamenni hogy biztosan találjunk közös rokont. Ha úgy számolsz, hogy egy nemzedék huszonöt év átlagban és két szülőd, négy nagyszülőd, 8 dédszülőd stb van, akkor 500 évet visszamenve már egymillió, 600-at visszamenve meg tizenhatmillió ősöd van, márpedig az egész Kárpát-medencében akkor négymillió ember élhetett összesen. Vagyis bármelyik (nem turista és nem maga között házasodó népcsoporthoz tartozó) utcán szembejövő emberrel rokonságban vagy nem is olyan sok nemzedékre visszamenőleg.
2011. szept. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mint a zsidok mondjak: " Kulonbozik a csaladi nevunk, de mind egy csaladba tartozunk."
2011. szept. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!