Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Rokonok vagyunk-e ha az én...

Rokonok vagyunk-e ha az én nagymamám és a barátom nagymamája unokatestvérek? és ha igen akk milyen rokonok vagyunk? És lehet-e köztünk szerelmi kapcsolat?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 19:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Harmadfokú unokatestvérek vagytok, és simán lehet köztetek szerelmi kapcsolat, ez már nagyon távoli rokonságnak számít. Házasodhattok is nyugodtan.
2011. máj. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
23%

3dik uncsitesók vagytok.


A mai világban testvérek között is lehet, szóval te tudod.

2011. máj. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
14%

azt hittem 8 ágon már nem gond...


ha bele gondolsz egyik déd nagy szüleitek közös..


szerintem ellég durva

2011. máj. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Harmadfokon vagytok unokatestvérek.

Ha a vérfertőzési részét nézzük, akkor lehet köztetek kapcsolat, hiszen a véretek már " felhígult ", kicsi az esély, hogy emiatt ne lehessen egészséges babátok.


De van egy olyan része, hogy a családban mennyire vagytok közel egymáshoz. Nekem is van harmadfokú unokatesóm, de simán unokatesónak hívjuk egymást, és olyan közel is érzem magamhoz őt. Nem tudok rá másként nézni, mint pl. a bátyámra. Ha összejönnénk a család tuti kiborulna...

2011. máj. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

az ükszüleitek közösek, a dédik még nem.

nyugodtan lehet köztetek kapcsolat, hiszen harmadunokatestvérek vagytok, szinte alig van közös génetek... :)

már másodunokatestvérek is nyugodtan összejöhetnek...

ha esetleg komolyra fordul a dolog(házasság, gyerekek), és nem nyugszol, akkor lehet csináltatni vmi genetikai tesztet jópénzért, és majd az eldönti hogy mehet-e.

De 99%-ban biztos így is:)

2011. máj. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
19,30-as ezt honnan veszed hogy testvérek közt is lehet kapcsolat?
2011. máj. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
8%
Utolsó! Még sose hallottál ilyenről? :D
2011. máj. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem viccel! Testvérek között nem lehet semmi.
2011. máj. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
igen, 3. uncsitesók
2011. máj. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%

testvérek közt kapcsolat vérfertőzésnek minősül, a BTK bünteti! nem tudom honnan veszik egyesek az ilyen marhaságokat. lehet, magukból indulnak ki.

ugyanígy a nevelőszülő sem létesíthet szexuális kapcsolatot a nevelt gyerekével, hiába nincs köztük vérségi kapcsolat.


az unokatesók közti házasságot már engedélyezik, más kérdés, h épeszű embernek nincs gusztusa ilyesmihez.

nekem még a másodunokatesóimmal is olyan a viszonyom, h nem tudnék rájuk pasiként tekinteni.


annyi ember van a világon, miért pont a rokonainkkal kéne összejönni?

2011. máj. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!